אורב לעורב

זה קרה בדקה ה-56. סטיבן טיילור ניסה להחזיר בחזה כדור לשוער סטיב הארפר. ז'י-סונג פארק זריז המחשבה ארב בקרבת מקום, השתלט על הכדור ובישל לברבאטוב שער ניצחון עבור מנצ'סטר יונייטד על ניוקאסל יונייטד. מקרה זה מסמל את הסיפור של היונייטד העונה: ניצול טעויות היריב עד תום ושמירת כוחות למשחק הבא.

יונייטד לא מציגה את היכולת של העונה שעברה שהייתה משכנעת יותר (הרבה בזכות רונאלדו) ולמרות זאת יעילה יותר ובינתיים צוברת כמות זהה ואף גדולה יותר של נקודות. פרגוסון לא יודה בזה אבל הוא לא רואה בליברפול איום אמיתי על האליפות ויותר ממאושר לראות את צ'לסי וארסנל די מגמגמות.
השדים האדומים יגיעו ללונדון בשבת מול פולהאם בגביע כשמחשבתם טרודה בשני משחקי הבית בשבוע שלאחר מכן. ניצחון מול אינטר יעלה את פרגוסון לרבע הגמר. ניצחון על ליברפול ייתן את הנוק-אאוט הסופי למאבק האמיץ והנאיבי של הסקאוזרים. בניגוד לדעה הרווחת, הלחץ הוא לא על המוליכה אלא על צ'לסי כי מעידה של הכחולים תסגור מבחינתם את המירוץ לכתר ובאולד טראפורד יחגגו אליפות מוקדם מהצפוי. 
יונייטד יכולה להרשות לעצמה לאבד נקודות וכרגע היא עומדת על קצב של 98. גם אם תאבד ב-11 המשחקים שנותרו לה 8 נקודות זה אמור להספיק לכתר שלישי רצוף והשוואת שיא האליפויות לליברפול. ככל הנראה פרגוסון יתחיל להתרכז בצ'מפיונס ליג על חשבון הליגה ובכל מקרה נהיה יותר חכמים אחרי יונייטד-ליברפול בעוד 9 ימים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.