אל תדברו על מוריניו

מוריניו יזכה לעוד הרבה השמצות בעקבות צורת המשחק של צ'לסי בניצחון על מנצ'סטר יונייטד, ואולי אפילו על היכולת הכללית באליפות שעומדת להגיע. אני לא שותף למטר הביקורת. המשחק לא מלבב לעין, אבל מי החליט איך צריכה להיראות אלופה?

לצערו של מוריניו (הוא יגיד שהוא שמח), צ'לסי לקחה דאבל עם שמיניות תחת אנצ'לוטי וצ'מיפנס ליג עם די מתיאו הטירון. אחרי עונה די כושלת, מוריניו היה חייב לקחת אליפות וזו הנוסחה שהוא מצא. הקבוצה של למפארד ודרוגבה לפני 10 שנים הייתה מוחצת יותר, צ'לסי הזאת תלויה במידה רבה בברומטר פברגאס שלא מנהיג משחק מהיר.

אדן הזאר יזכה בתואר שחקן העונה ובאמת יש לו טאץ' של השחקנים הגדולים. מורינו מדרבן אותו להיות מסי או רונאלדו, לפחות במספרים. באנגליה קשה יותר להגיע ל-40-50 שערי ליגה בעונה, וגם בספרד נדמה לי שהזאר לא היה כובש את הכמות הזו.

מנצ'סטר יונייטד לא תתאבל על ההפסד, ובכל זאת תרצה לא לאבד את המקום השלישי ולהסתבך עם פלייאוף האלופות. השליטה בכדור לא הרשימה אותי כל כך, אני אוהב הרבה יותר תכל'ס. אולי צריך לתת לפלקאו עוד צ'אנס, אולי להשאיל אותו לעוד עונה, כי יש לי הרגשה שעם ההכוונה הנכונה הוא יכול לחזור לעצמו ולתת גול למשחק.

לוק שו (אוהד צ'לסי שרוף דרך אגב) הוא עדיין חידה מבחינתי. על היכולת הטכנית והמהירות אין עוררין. אני סומך על ואן חאל שיבנה אותו כי מגן שמאלי טוב זה נכס ל-15 שנה. אני משוכנע שליונייטד יש את הכלים לחזור להיאבק על האליפות אחרי שנתיים. היא תצטרך להוכיח בעונה הבאה שהיא אכן מסוגלת להעלות בחזרה את הרף לגובה המתאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.