אנגוג במקום א-זהאר: זה הסיפור של ליברפול העונה

מהשיא במדריד לשפל אצל בורו. כך הולכת ומסתכמת לה העונה של ליברפול. בניגוד לרבים, אין לי הרבה טענות לרפא בניטס. הספרדי מוציא לא מעט מסגל די בעייתי של ליברפול. הביקורת אליו צריכה להיות בנושא הרכש. 
בתחילת העונה הוא החליט לוותר על וורונין שמככב במובילת הליגה הגרמנית, על קין הוא ויתר באמצע העונה והגיע למצב שבו אנגוג וא-זהאר צריכים להושיע אותו. ככה לא רצים לאליפות. נכון שטורס פצוע וג'רארד היה חלש וכנראה עוד לא חזר לגמרי מהפציעה. כל זה נכון. בכל זאת, לא היה קורה כלום אם היה מוכר את קין בקיץ. אין שום ערבון שהאירי היה מבקיע מול בורו אבל בטח שהוא יותר מנוסה במצבים כאלה מהילדים ששיחקו.
בדרך כלל משחק ההגנה הוא זה שמחפה על יכולת חלשה של ההתקפה. בריברסייד גם זה לא עזר כשסקרטל תופקד כמגן והיה חלש מאוד במקום שלא מתאים לו. למזלה של ליברפול אין לה כל סכנה לסיים מתחת לארבע הראשונות בגלל החולשה של ארסנל שסיימה ב-0:0 רביעי רצוף שמשלים יותר מחודש ללא ניצחון ליגה לתותחנים. 
שונאי היונייטד יקוו שצ'לסי תיתן פייט לשדים האדומים ולמרות שהיא לא מבריקה כבר תקופה ארוכה היא מצליחה לנצח בזכות פרנק למפארד שמציל אותה פעם נוספת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.