אנצ'לוטי

רומן אברמוביץ' רוצה לזכות בצ'מפיונס ליג. בשנייה אחרי שהוא קנה את צ'לסי הוא כבר דמיין במוחו את הכחולים מניפים את הגביע עם האוזניים הגדולות. ראניירי הגיע עד לחצי הגמר אז הוא הביא אחד שזכה עונה קודם לכן עם קבוצה קטנה. "אם פורטו זכתה אז זכייה עם צ'לסי זה קלי קלות בשבילו", סבר הרוסי.

גם ז'וזה מוריניו לא הצליח להביאת את הגביע הנכסף. מה עושים? מביאים את אלוף התיקו במוקדמות מונידאל 2006, היישר מפתח תקווה הגיע אברם גרנט שהיה במרחק החלקה קטנה מהגביע. הזעוף מאם המושבות הלך והגיע תותח באמריקה הלטינית וטירון באירופה. פליפאו לא צלח את מבחני הכושר, לא סיים את המסלול וחוס סותם החורים הגיע.
ההולנדי נדפק על ידי שופט נורבגי ולא הגיע לגמר. מה עושים חשב רומן? מי זכה לאחרונה הכי הרבה פעמים בליגת האלופות? אה, האיטלקי הזה, קרלו אנצ'לוטי. אז אנצ'לוטי נחת בצ'לסי ויצטרך להסתגל מהר מאוד לליגה האנגלית הכל כך שונה מהסרייה A אותה הוא מכיר כמו כפפה.
ברור שהאיטלקי הוא מאמן טוב למרות שלבריכה אליה קפץ היום יש מים די רדודים. הוא יצטרך לשקול בכובד ראש את מי להביא וממי להיפטר. אולי סופר פיפו אינזאגי יבוא איתו לקבוצה נוספת ויבקיע ממטר גם במולדת הכדורגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.