בעטו בחבית

מנצ'סטר סיטי לא שם. היא לא ברמה של אריות אירופה וגם לא תהיה. לפחות היא קיבלה הגרלה אכזרית שנתיים ברציפות ויש לה תירוץ טוב בשביל האוהדים והתקשורת. "הפסדנו למסי, מה אפשר לעשות", ירננו השחקנים תחת כל מיקרופון רענן.

אמשיך להגזים ואומר כי משחקי הצ'מפיונשיפ שהתקיימו במקביל להפסד מול בארסה הולמים יותר את סיטי. בניכוי של אצטדיון מפואר, תקציב מנופח, סילבה, אגוארו וטורה מקבלים קבוצה שצריכה להתמודד עם איפסוויץ' ומילוול, ולא עם ברצלונה ובאיירן מינכן.

אני בטוח שיש אוהדי סיטי, שלמרות ההשתכשכות המהנה במגרש של הגדולים, מתגעגעים לימי התום של דני טיאטו, קווין הורלוק ושון גואטר. כמו שיש אוהדי יונייטד שמעדיפים את הימים נטולי הברק של סטיב קופל ואחרים על פני פרימדונות יקרות. חבית נפט עולה 50 דולר כיום, קון מקבל 150 אלף ליש"ט בשבוע. קומפני וסבאלטה דאגו שסיטי תגיע קרוב לאתר הקידוח ותבעט שוב בחבית. אולי בעונה הבאה קון יצחק על כולם ויגיע עם תשובה.

2 thoughts on “בעטו בחבית

  1. ממש לא חשוב

    הלכת רחוק מדי. סיטי לא שם, היא עדיין זקוקה לניסיון נוסף של הגעה למעמדים כאלו בכדי להיות חברה קבועה שם – זה ברור. אבל להגיד שאף לא תהיה? זה קצת הזוי. בעצמך הזכרת שלולא הגרלה קשה, כנראה שהיתה מגיעה לרבע גמר במשך שנתיים רצופות.. אז למה להיות צבוע ולקטול אותם?

    מעבר לכך, הטיעון השני שלך לא הוגן. גם מכבי ת"א, לצורך הדוגמה, בניכוי זהבי ובן בסט ומיטרוביץ' וכו', נישאר עם יואב זיו. אתה מונה כל כך הרבה בניכוי (אצטדיון, תקציב, טורה, סילבה, קון), אז ברור שבלי כל כך הרבה, יישאר מעט. ועדיין, לומר שמה שיישאר אחרי 3 השחקנים הטובים בקבוצה זה ברמה של צ'מפיונצ'יפ זה או פופוליזם או היסחפות או זלזול. לא מתאים.

  2. בני גלובינסקי Post author

    התכוונתי שסיטי היא כמו המכוערת של הכיתה שהזמינו אותה פתאום לנשף של המקובלים, אז היא שמה המון איפור בצורת אגוארו ואצטדיון ודור חדש של אוהדי הצלחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.