ברזיל נגד אנגליה בדוחא

הנבחרות הלאומיות של ברזיל ואנגליה נפגשו למשחק ידידות משעמם בדוחא. האנגלים חוו על בשרם את המשפט המפורסם "זה לא נילמר עד שזה נילמר" ורשמו הפסד נדיר בתקופת קאפלו. חשבתי על כך שאם בירת קטאר זכתה לארח את שתי הנבחרות המפוארות הללו, גם ישראל הייתה יכולה לארח אותן בדוחא – האיצטדיון של בני סכנין.

אז לישראל אין מאגרי נפט בלתי נדלים – מה האסון הגדול? מאזן ע'נאים היה נותן ללואיס פביאנו וקאקה יופי של אירוח הכולל קפה אסלי שאי אפשר להשיג בברזיל. ויין רוני ודארן בנט היו נהנים מכנאפה תוצרת הבית אם רק היו שורדים את כל הדרך מנתב"ג עד הגליל.

על מנת להוסיף לחגיגה הצבעונית, משה בוחבוט היה נבחר לשפוט את הקרב בין הסלסאו לשלושת האריות. השופט המבריק מליגת-העל שמתרגש משום מה מברק בדש ודודו גורש, היה מפגין את קור הרוח שכל כך מאפיין אותו מול סופרסטארים בסדר הגודל של של מייקון וגארת' בארי.

כמובן שהאירוע המתוקשר היה מסתיים בצילום משותף של דונגה, פאביו קאפלו ואבי לוזון. הראשון הוא אלוף עולם עם ברזיל, השני זכה בליגת האלופות עם מילאן והשלישי נחשב למושיעו של הכדורגל הישראלי שהיה על סף תהום וניצל על ידי הבנקאי ממלאבס. מעניין מה דונגה וקאפלו היו אומרים על קיצוץ הנקודות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.