האם זה אתה, מוריניו?

מגיעות ליונייטד כל המחמאות על משחק חוץ טוב ולמרות ש-1:1 מעיף אותה בגומלין היא עלתה על אינטר כמעט בכל פרמטר. מי שהפתיעה אותי בחולשתה הייתה אינטר שלא הצליחה ליצור דומיננטיות במשחק בית וללכת לגומלין עם יתרון כלשהו. מי שעוד יותר לא היה ברור לי זה מוריניו.

המנג'ר הפורטוגלי נחשב לחדשני ולטקטיקן מהשורה הראשונה ואתמול לא היה שמץ מכל זה. לא רק שאינטר לא ייצרה לעצמה מצבי כיבוש, היא גם נתנה ליונייטד לשלוט במרכז השדה. פרגוסון פתח עם פלטצ'ר במקום רוני כדי להניע כדור בסבלנות והצליח מעל למצופה.
בפורטו ובצ'לסי מוריניו נהג לקדש את השליטה בכדור עם שלושה קשרים במרכז השדה ובדרך כלל חלוץ אחד. אתמול קמביאסו ומונטארי נראו חסרי אונים מול קאריק, גיגס ופלטצ'ר. למרות שמוריניו לקח את אדריאנו כפרוייקט, אינטר הייתה מייחלת לחלוץ כמו טבס ליד זלאטן. הארגנטינאי לא היה עדיפות חמישית לחילוף אתמול – אולי אינדיקציה לעומק הסגל של השדים האדומים.
הגומלין עושה סימנים של יונייטד ואם היא תשחק כמו אתמול היא תכריע את המשחק במחצית הראשונה. כאן צריך להיכנס מוריניו שחייב לכבוש בכל מחיר ולאלץ את יונייטד לרדוץ אחרי הכחולים-שחורים. פרגוסון עשוי לפתוח עם סקולס במקום גיגס כדי להוסיף את אלמנט הבעיטות מרחוק. עוד שבועיים נקבל את כל התשובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.