הבן של…

במשאלים הדנים בזהותו של השחקן הטוב בכל הזמנים עולים בדרך כלל שני שמות: דייגו מראדונה ופלה. על מנת לתת ייצוג הולם לאירופה נוסיף לדיון הזה גם את יוהאן קרויף, שבעיני רבים נחשב לטוב ביותר ובטח לחדשני ביותר. מי שפחות שמח מהצלחת הענקים הללו הוא הדור השני שסוחב על גבו משקולת ענקית של ציפיות.

פלה מתהדר בשתי בנות אך הבן הזכר שנולד, הסב לו יותר עוגמת נפש מגאווה. אדיניו החליט מכל התפקידים להיות שוער ולא הצטיין מעולם. בנוסף הסתבך עם החוק מספר פעמים ונעצר בעוון מכירת סמים. כיום הוא מאמן שוערים בסאנטוס.

מראדונה איכזב את כל ארגנטינה כשלא הביא יורש לעולם. הגוץ הפרובלמטי מעריץ את שתי בנותיו, דאלמה וג'יאנינה, וקיעקע את שמותיהן – אחת על כל יד. התקווה הגדולה אמורה להגיע מג'יאנינה שנושאת ברחמה את נכדו של דייגו והבן של סרחיו 'קון' אגוארו. העולל בעל הגנים של הכדורגל הטובים בעולם עוד לא יודע מה מצפה לו.
כמו לפלה, גם ליוהאן קרויף יש שתי בנות ובן. יורדי מוכר לאוהדי הכדורגל כשחקן לא מבריק במיוחד שסבל כבר מגיל נוער מההשוואות לאבא. יוהאן לקח את יורדי כשאימן את ברצלונה. השחקן התגלגל לאולד-טראפורד והתעקש לכתוב על גבו jordi כדי לא להזכיר את השם המפורש והמקודש לאומה הכתומה.
הבאים בתור אליהם יישאו עיניים: כריסטיאן ודניאל מאלדיני (אשר מתקל בצורה מושלמת בוידאו את סיידורף), זאק גיגס וטוביאס דל פיירו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.