הוילה בדאונינג 10

לאחר שהפצרתי בקוראי הבלוג להפריד בין כדורגל ופוליטיקה וערכתי השוואה מדוקדקת בין סר אלכס פרגוסון לסר וינסטון צ'רצ'יל, לא נותר אלא לנתח את תוצאות הבחירות בממלכה המאוחדת.

קודם כל על פי המדגם הכחולים ניצחו את האדומים. אם וויגאן אתלטיק לא תחולל נס בסטמפורד ברידג' ביום ראשון זה יקרה גם בפרמיירליג. נכון לכתיבת שורות אלו דיוויד קמרון יהיה ראש ממשלת בריטניה. ראש הממשלה האחרון משורות השמרנים היה ג'ון מייג'ור, אוהד צ'לסי. טוני בלייר, אוהד ניוקאסל יונייטד, ביצע את המהפך והיה ראש ממשלה מוצלח למדי.

כעת קמרון ייכנס בסערה לבית ברחוב דאונינג וינסה לבצע את הרפורמות עליהן הכריז במהלך הקמפיין. דאונינג אחר, סטיוארט, משחק בקבוצה אותה אוהד קמרון, אסטון וילה. מספר 6 של הסגולים נתן עונה לא רעה אך לא הצליח להביא את הקבוצה של מרטין אוניל לליגת האלופות.

דיוויד קמרון נולד באוקטובר 1966, חודשיים לאחר שנבחרת אנגליה זכתה בגביע העולם הראשון והיחיד שלה. האם רה"מ הנבחר יביא מזל לנבחרת שלושת האריות כאשר זו תסגור מעגל ותזכה בגביע שני בקיץ? האם פאביו קאפלו יוביל את הלוזרים התמידיים להצלחה בדרום אפריקה? בעוד 35 יום נתחיל לקבל תשובות לכל השאלות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.