הכיוון: גרמניה

למרות שני ההפסדים הרצופים והתצוגות החלשות שהובילו אליהם, מנצ'סטר יונייטד עדיין במירוץ לכל התארים האפשריים כשהעונה נכנסת לה אט-אט כבר לחודש אפריל. בלי קשר לכמות התארים שעוד תשיג העונה (או לא תשיג) יונייטד צריכה להתחיל להרכיב את הפאזל של העונה הבאה.
בדומה לקיץ 2008, גם קיץ 2009 יהיה מלא בכותרות כריסטיאנו רונאלדו-ריאל מדריד ואולי אף יותר. פלורנטינו פרז, שהוא מניאק קשוח יותר מקלדרון, יבסס כמובן את כל הקמפיין שלו על מספר 7 מפורטוגל שעתיד ללבוש את הספרה 9 אצל הפאשיסטים. אני מאוד מעריך את היכולות של רונאלדו ומצליח להתעלם רוב הזמן מאופיו ומהבעות פניו המרגיזות.
לכן קשה לי להגיד את זה ולמרות זאת יונייטד צריכה למכור את רונאלדו בקיץ לריאל מדריד. הקבוצה הוכיחה העונה (לטוב ולרע) שהיא לא תלויה בו ומצליחה גם ללא עונת שיא שלו כמו ב-2007/2008 בה כל כדור נכנס לרונאלדו עם כל איבר אפשרי של הגוף. שבירת שיא ההעברות (נניח 80 מיליון פאונד) תהיה מספקת ותוסיף כמובן לאגו הנפוח של כריס.
התשתית ליום שאחרי רונאלדו כבר מוכנה ואליה צריך להוסיף בעזרת הכסף שיתקבל שני שחקנים שמשחקים בבונדסליגה. את החור שיווצר באגף ימלא פרנק ריברי שתמורת הסכום המתאים יעבור מבאיירן מינכן. האלופה הגרמנית לא תוותר על הצרפתי כל כך מהר ופטריס אברה צריך לעבוד עם מסכת שיכנועים כבר מעכשיו. נאני, פארק וטושיץ' ימלאו את תפקידם באגף השני.
נקודת תורפה בולטת העונה בשדים האדומים זה מרכז השדה. מייקל קאריק מספק את הסחורה, ריאן גיגס נותן הברקות מדי כמה משחקים ופה נגמרים השבחים. אנדרסון עדיין בוסר, לפול סקולס מתחיל להיגמר הדלק וגיגס פורח אבל בעירבון מוגבל מפאת גילו. 
הפתרון הוא דייגו ריבאס דה קוניה או בקיצור דייגו. הקשר הברזילאי של ורדר ברמן יכול להתאים כמו כפפה ליד או כמו מסטיק עבור פרגוסון. מעט מדי שערים מובקעים ממרכז הקישור כמו שסקולס נתן בשיאו ותרם 15 שערים לעונה – דייגו עשוי לפתור את הבעיה. 

יש גם את סוגיית טבס: אם הארגנטינאי נשאר זה אומר רכישה ב-32 מיליון פאונד. בעזרת הכסף שיגיע מרונאלדו אמור להישאר עודף גם לטבס וגם לרכש נוסף. במידה וטבס לא ימשיך, יש לשקול ברצינות את החתמתו של קארים בנזמה. החלוץ אמור לעזוב את ליון בקיץ ויונייטד תהיה שאננה אם לא תביע בו עניין יחד עם שאר האימפריות של היבשת.

ועוד תוספת חדשה-ישנה ל-2009/2010: קרלוס קירוש ממש עושה פאשלות עם נבחרת פורטוגל ולא מצליח להעפיל איתה למונדיאל. אז קרלוס, אל תעשה יותר בושות ותחזור לייעץ לפרגי כי הוא צריך את המילה שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.