המצטיין במשחק: אלוהי הכדורגל

מצד אחד ולמען הסר ספק, רציתי מאוד שצ'לסי תעלה לגמר. אין כמו גמר כל-אנגלי ובעונה שעברה לא היה תענוג גדול יותר מאדום מול כחול שנפגשים ראש בראש על הגביע החשוב מכל. 

מצד שני יש לי הרבה ביקורת על דרך ההתנהלות של צ'לסי ועל אופן החתירה שלה לתארים. בעונה שעברה היא הייתה רחוקה בעיטה אחת מזכייה בגביע והעונה שתי דקות הפרידו בינה לבין גמר הנקמה. אולי אלוהי הכדורגל ניסה לאותת לכחולים שיתרחקו מהאזור ויזנחו את דרך הרשע.

חבל לי על חוס והמנחוס שלו. ב-2005 הוא היה רחוק דקה אחת מגמר צ'מפיונס מול ליברפול (אבל אז ה-3:3 ההיסטורי וההיסטרי לא היה קורה) ומילאן העיפו אותו ואת איינדהובן הביתה. הערב הוא ספר עוד שתי דקות לגמר מול שועל ותיק אחר והועף בסופו של דבר על ידי גווארדיולה הטירון.
ברצלונה הגיע לגמר לא בשל הופעה טובה בחצי הגמר אלא בשל היכולת הכללית הטובה שלה במשך כל העונה. את הבעיטה של אינייסטה מהמקום ישר לחיבור צריך ללמד באקדמיות לכדורגל. בעוד 3 שבועות ברומא זה כבר יהיה סיפור שונה כשהנרי יחזור. פפ יצטרך למצוא פתרון למגנים המורחקים.
רוב אירופה ביקשה וקיבלה את הגמר האולטמיטיבי שיכתיר את הקבוצה הטובה באירופה מזה שנים רבות. יונייטד ובארסה נמצאות במירוץ להבטיח את האליפות כמה שיותר מהר כדי לתת לשחקנים לנוח עד המשחק. פרגי הזקן מול פפ הצעיר, מסי המבריק מול רונאלדו הרב-גוני, וידיץ' האכזר מול פויול המתאבד. הציפיות רק ירקיעו שחקים ככל שיתקרב. רביעי ליונייטד או שלישי לברצלונה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.