הקפאת הליכים

העפלה קלילה לגביע העולם, תשעה שערים בשני משחקים מול קרואטיה המאיימת, שוער שלא מהווה נקודת תורפה, שילוב מוצלח ותקדימי בין סטיבן ג'רארד לפרנק למפארד. מה עוד יכול לבקש פאביו קאפלו? מכונה שתקפיא את שחקני נבחרת אנגליה עד יוני 2010.

מאז הגעתו של האיטלקי לממלכה הוא מצדיק כל פני במשכורתו המופקעת והכול הולך לאנגלים חלק. כנראה זה מה שמדאיג את האומה הסובלת לעיתים קרובות ממאניה-דיפרסיה. בדומה לאוסטין פאוארס, גם קברניטי ה-FA היו רוצים להקפיא במשרד ההגנה (או לפחות בחדרי ההלבשה של וומבלי) את רוני, לנון, בארי ושאר החברים כי הם בדיוק בכושר הדורסני והמתאים לגביע העולם.
עד הקיץ הרבה דברים יכולים להשתנות: עייפות של השחקנים, פציעות של שחקני מפתח והתחזקות של שאר נבחרות העולם. מבחינת כושר – ספרד, הולנד, גרמניה וברזיל נראות הנבחרות הטובות ביותר בעולם בנוסף לאנגליה. צרפת, איטליה, ארגנטינה ופורטוגל לא מרשימות כרגע. מה שאומר שאחת מהן תיקח את המונדיאל. באסה.

One thought on “הקפאת הליכים

  1. Mr Kate

    נראה לי שהחשש הכי גדול הוא משחיקה של אחד החשקנים האנגלים בעקבות אליפות אפריקה בחודשי החורף. מצד שני, לפי דעתי עונה ללא אליפות של מנצ'סטר יכולה להרעיב את רוני להנפת הגביע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.