חר-גול למשחק

מארק יוז יכול לסמן 'וי' על בלקבורן, וולבס ופורטסמות'. פרויקט הכוכבים השאפתני של מנצ'סטר סיטי התחיל ברגל ימין וחודש אוגוסט עבר בצורה מושלמת עבור התכולים. החרגול הטוגולזי עמנואל אדבאיור נתן שלושה שערים בשלושה משחקים שהיו בעצם שערי ניצחון (חוץ משער של איירלנד בתוספת הזמן מול בלקבורן).

השאלה הגדולה היא איך תשרוד סיטי את המשבר הראשון. אם תצא ממנו טוב ותמשיך לנצח היא תרוץ גבוה כבר העונה. אם חדר ההלבשה יתחיל להתברדק, סיטי תסיים בערך כמו בעונה שעברה כלומר 5-8. עוד מבחן רציני יהיה ההתמודדות מול ארבע הגדולות.
בדיוק בשביל זה נועדו שני המחזורים הקרובים בהם ארסנל תגיע לסיטי אוף מנצ'סטר סטדיום והסיטיזנס יתארחו בעוד שלושה שבועות באולד טראפורד. אחרי המשחקים האלה אפשר יהיה לדעת אם סיטי תשיר חזק בצמרת הוא שתגדיר את העונה הזו כ"עונת התחברות".

4 thoughts on “חר-גול למשחק

 1. Mr. Kate

  צריך לזכור שבעונה שעברה מנצ'סטר יונייטד הוכיחה שאליפות אפשר לקחת עם ניצחונות כמעט רק על הקטנות. אני לא חושב שזה יהיה המצב גם השנה, אבל אני ממש לא בטוח שהקבוצה עם המאזן הטוב ביותר מול הגדולות מביניהן(ולא איזו בארנלי אחת) תזכה באליפות. המבחן והברדק הראשונים של סיטי יגיעו באליפות אפריקה, למרות שהסגל שלהם מספיק רחב בשביל לכפות על עזיבת השחקנים מהיבשת השחורה אני צופה בעיות. בנוגע לשני המשחקים הבאים-תיקו מול ארסנל, ניצחון בדרבי.

 2. דולב

  שני ההפסדים הקרובים של השיטי יהיו הבסיס לעונה שלהם. הם יכנסו ל-4 הגדולות מהדלת האחורית. ז"א אחת הגדולות תיפול.

 3. בני גלובינסקי

  מר קייט – אתה באמת חושב שסיטי תנצח באולד טראפורד? יונייטד תגיע עם סופר מוטיבציה (גם דרבי, גם אולי-איום על ההגמוניה בעיר).

  דולב – כרגע יונייטד, צ'לסי, ליברפול וארסנל נראות חזקות יותר מסיטי למרות ששלוש מהן כבר הפסידו. קשה לי לראות את סיטי מסיימת מעל אחת מהן.

 4. Mr Kate

  אולי אני נאיבי, אבל היונייטד שיחקו ממש גרוע בזמן האחרון. אני חושב שמנצ'סטר סיטי, באיזו צורה מוזרה מפחדת פחות מהיונייטד מאשר ארסנל. אני מצפה למשחק יפיפה מול ארסנל, משחק שיזכיר לנו את תענוגות הכדור העגול. מול יונייטד יהיה משחק קשוח, אסרטיבי ולוחמני-וכן, הסיטי ינצחו.
  I'm a Believer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.