יוסף בעל החלומות

יוסי בניון? בנגיחה? מול ריאל מדריד? בשמינית גמר ליגת האלופות? יאללה יאללה תפסיק כבר עם הפלייסטיישן הזה ותתחבר למציאות! אה, זה לא משחק וידאו? יא אללה איזה ילד מוכשר הדימונאי הזה. עושה לנו כבוד בעולם (מתוך שיחת סלון ישראלית).
יש ליוסי בניון קריירה מדהימה כמעט בכל קנה מידה. בתור שחקן שבא ממדינה שלא בדיוק מצטיינת בכדורגל, הוא עשה פלאות. הפעם זה כבר לא שלושער מול בשיקטאש בשלב הבתים אלא שיא המאני-טיים של העונה. לא סתם בניון אותר על ידי הסקאוטרים של אייאקס שכבר הוציאו לשוק כוכבי ענק. כבר מגיל צעיר היה אפשר לראות שהוא בדרך לרמות הכי גבוהות וקצת עצוב שאין ישראלי שאפילו קרוב לפוטנציאל שלו. בן סהר וגיא אסולין עוד צריכים לעבוד קשה כדי להגיע לשם.
בתקשורת הישראלית עדיין מתייחסים לבניון כילד למרות שבעוד חודשיים הוא יחגוג 29 ואת שיא הקריירה שלו. העונה הוא מקבל יותר דקות מבניטס והוא בורג חשוב יותר במערכת הליברפולית. בדומה לעונות הקודמות, האדומים ממשיכים לעשות חיל בליגת האלופות ומוכיחים כל פעם מחדש שהם בנויים למפעל הזה. ללא השער העצמי האומלל של ריסה הם היו מגיעים לגמר גם בעונה שעברה.
בכל זאת, עדיין קשה להם לשלב גם הצלחה בליגה. העונה עוד רחוקה מלהסתיים אך ככל שהזמן יחלוף רפא ישים יותר את המיקוד על ליגת האלופות. הספרדי לא מושלם ובכל זאת חייב להמשיך באנפילד. אין כרגע מישהו שיכול למלא את התפקיד בצורה טובה יותר והאמריקאים יעשו בשכל אם יפסיקו להתברבר ויחתימו את בניטס על חוזה חדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.