לוק סקייווקר

דווקא בקיץ בו מוריניו יצר אווירה אפלה, כמו של דארת' ויידר, הגיע לוק שו (או סקייווקר אם תרצו) ושפך אור על אולד טראפורד במחזור הראשון מול לסטר. הבלוג מעריץ את שו מאז שהגיע ליונייטד, כאב את כאבו בפציעה הקשה וכנראה האוהד היחיד שמסתובב עם חולצה שלו. אני מקווה שהשער ייתן לו ביטחון והוא יהיה המגן השמאלי הקבוע, למרות שמוריניו ייתן ליאנג לא מעט דקות. שו הצהיר בעבר כי הוא אוהד של צ'לסי. אני מניח שגדל על הקבוצה הגדולה של מוריניו. עכשיו הוא יצטרך להוכיח בכל שבוע שהוא ראוי לשחק אצלו.

חייבים גם לדבר גם על פוגבה. הוא חזר עם טייטל של אלוף עולם אבל עכשיו הכל מתחיל מאפס. רואים שהוא מנסה לקחת על עצמו אחריות ולהנהיג, לפעמים זה טו מאץ'. הכיוון חיובי ויעשה טוב אם ישחק קרוב יותר לרחבה.

ומה עוד היה? עדיין קשה להתרשם מפרד ומתפקודו האופטימלי. מאטיץ' והררה יחזרו מהפציעה ואז נראה איפה ומתי ישחק פרד. הייתי מריץ גם את מקטומיניי אם אפשר. אלכסיס היה חלש מאוד והוא יכול להיות ההבדל בין 0:3 במחצית למשחק שנגמר בתיקו.

הייתי שמח לראות את באיי ולינדלוף ממשיכים לפתוח ביחד. אין שם את השקט של וידיץ' ופרדיננד כמובן, אבל הם צריכים ליצור תיאום ולא להחליף פרטנר בכל משחק. דה חאה נתן את ההצלות שלו ואני כבר מקבל את זה כמובן מאליו. מפונק.

הקונצנזוס הכמעט מוחלט סביב סיטי והכתרתה כאלופה טרם העונה יכולים לעשות טוב ליונייטד. עוד ריצה קלילה שלהם – והימים האפלים ימשיכו לשלוט כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.