לקראת סיום העונה: שיחות בין אוהדים

שלושה מחזורים לסיום העונה והמאבק על האליפות בוער. נכון לעכשיו משחק המפתח יהיה בתחילת מאי באנפילד כשליברפול תארח את צ'לסי. בהנחה שצ'לסי ומנצ'סטר יונייטד תנצחנה את סטוק וטוטנהאם במחזור הקרוב כל העיניים יופנו לאנפילד. תיקו או ניצחון של ליברפול ימריצו את מנצ'סטר יונייטד לנצח את סנדרלנד באיצטדיון האור מאוחר יותר באותו היום. אם המהפך בטבלה יושלם, קרוב לוודאי שיונייטד תנצח את סטוק בבית ותחגוג אליפות רביעית ברציפות. אם צ'לסי תנצח באנפילד היא תיקח דאבל.

הבלוג יצא לשוטט במרחב הוירטואלי כדי לבדוק מה האוהדים חושבים על סיום העונה הדרמטי:

אוהדי ליברפול מתחבטים בשאלה המוסרית: האם צריך להתאמץ מול צ'לסי ולהעניק ליונייטד את האליפות שתעקוף את ליברפול (19:18). אוהד ש כותב בחדר הנעליים: "שהשרימפסים יחגגו 300 אליפויות. עדיף מאשר לנהוג בחוסר ספורטיביות ולהפסיד בכוונה. הקבוצה קיימת מעל 100 שנה ותשרוד גם אחרי עוד אליפות מאוסה שלהם, אבל כתם של פתיחת רגליים הוא כתם שלא יורד לנצח". בני תבורי (התותח מהרדיו) מסכים עם הגישה: "מספר האליפויות של יונייטד מעניין לי את התחת, ובין אליפות של קבוצה טובה לבין אליפות אוליגרכית, אני מעדיף את הראשונה, בכל מקרה עדיפה אליפות שלהם בעזרתנו, מכתם שלא יימחק".

אוהדי מנצ'סטר יונייטד נמצאים באופוריה לאחר הניצחון בדרבי. הבלוג האגדי של רונן דורפן שורץ אוהדים כאלה. קורא כתב: "האמת שיש הנאה שהיא יותר גדולה מסתם להביס את הסיטי, לנצח אותם בגול בדקה האחרונה, אחח התענוג. שווה כמעט את כל דפיקות הלב והצער של 93 הדקות שקדמו לשער". RON סיכם בפשטות: "הג'ינג'י הזה".

אביאל, אוהד צ'לסי אדוק כתב בבלוג של עמית לוינטל: "מה שבאמת יהיה סמלי הוא שבניטס בדיוק לפני שילך יעניק את האליפות ליונייטד". הנציג הבכיר של ארסנל בפורום כדורגל בתפוז, Sir Terry Wogan לא מבין מאיפה הגיע הפנדל של טוטנהאם: "ניסיתי למצוא את נגיעת היד של ג'ון טרי, עדיין לא מצאתי אחרי שבעה הילוכים חוזרים". היטיב לסכם אורון V1: "דרבי משחק 90 דקות ובסוף יונייטד מנצחת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.