לשם שינוי

לאחר ארבע שנים צ'לסי הצליחה להשיב את הכתר שנשמר היטב בידי מנצ'סטר יונייטד בשלוש העונות האחרונות. בניגוד לתדמית הבזבזנית שדבקה בה בצדק, הכחולים ידעו לשמור על השלד בעונות האחרונות ויצרו יציבות. הרכש היה נקודתי וחכם ובניגוד לריאל מדריד אברמוביץ' לא שבר את השוק.

צ'לסי הגיעה לשבוע הזה בידיעה שניצחון ביתי על וויגאן הערב ועל פורטסמות' בוומבלי יביא דאבל היסטורי והיסטרי למועדון עם עבר די צנוע. זה המצב אליו כל קבוצה רוצה להגיע והכחולים השיגו זאת בזכות הניצחון באולד טראפורד לפני חודש. הציר צ'ך-טרי-למפארד-מאלודה-דרוגבה שלט והצליח להביא את התואר לברידג'.

מנגד, האוהדים של מנצ'סטר יונייטד היו עסוקים בעיקר במחאה נגד הגלייזרים ובלעג לליברפול. יציע הסטרטפורד אנד שר בשיבחו של דייגו פורלאן שמנע מליברפול לעלות לגמר הליגה האירופית. במנצ'סטר לא ישכחו במהרה את המשחק בין באנפילד בשבוע שעבר במהלכו ליברפול לא הורידה אפילו אגל אחד של זיעה.

העונה קרה דבר מעניין: הקבוצות הגדולות הפסידו יותר פעמים מאשר בעונות הקודמות אבל כבשו יותר מול הקבוצות הקטנות. לראייה השביעיות שצ'לסי דפקה בסטוק, בסנדרלנד ואפילו באסטון וילה משיפולי הצמרת. אז ברכות לצ'לסי על הדאבל ועד שלא יוכח אחרת כחול הוא הצבע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.