מדידת עומק

כשאתה רץ בארבע מסגרות במקביל, אתב חייב סגל עמוק ורחב. מנצ'סטר יונייטד הגיעה למשחק מול טוטנהאם כשבמאזנה 10 פצועים (אברה, הארגריבס, פרדיננד, בראון, אנדרסון, רוני, פארק, נאני, רפאל ואוונס). פרגוסון היה צריך לפשפש בנבכי קבוצת המילואים כדי למצוא שחקנים. במבחן התוצאה זה עבד.

יש ביקורות שנשמעות נגד קבוצות העילית על כך שהסגלים שלהם גדולים מדי ונועדו כדי לא לספק שחקנים לקבוצות המתחרות שלהם. היום יונייטד הוכיחה שללא סגל מספיק עמוק הקבוצה יכולה לאבד גובה. ואן דר סאר לא שיחק ובן פוסטר לא קיבל עדיין הרבה הזדמנויות עד כה. פרגוסון אמר בעונה שעברה כי יש לנבחרת אנגליה שוער ל-10 השנים הבאות. פוסטר עוד צריך להוכיח זה נכון ועדיין אין לו את הביטחון המתאים לרמה הגבוהה.
יונייטד אילתרה עם גארי נוויל בתפקיד הבלם. הקפטן הוותיק יכול למלא הרבה משימות אבל בלם הוא לא. מי שמוערך פחות על המידה הוא מייקל קאריק שבמשחק שקט ואחראי גם בישל פעמיים וגם ניהל את מרכז המגרש. זוראן טושיץ' ערך את הופעת הבכורה ומהמעט שהיה אפשר להתרשם ממנו, נראה כי הוא יהווה אלטרנטיבה לרונאלדו בכדורים החופשיים.
ואם כבר רונאלדו – הוא משך אליו הרבה אש בזמן האחרון בשל יכולתו. מספר 7 לא מפוקס ב-100% כמו בעונה שעברה אבל סיפק רגע יפה במחצית השנייה. פאביו נפצע, רונאלדו ניגש אליו, התעניין בשלומו והראה שהוא מתפקד כחונך. בהיעדרו של קרלוס קירוש, השחקן שהגיע ב-2003 הפך למנטור עבור דוברי הפורטוגזית הצעירים באולד טראפורד (אנדרסון, נאני, פוסבון, פאביו ורפאל).

One thought on “מדידת עומק

  1. Spartan

    את האמת, הופתעתי מאוד לטובה מזוריץ'.
    למרות שבמהלך הראשון והשני הוא איבד כדורים, נראה שהוא מיד נזכר בשיעור הראשון של סר פרגוסון ומיד החל לשחרר כדור מהר. יש לו טכניקה טובה וראיית משחק ואני תולה בו תקוות גדולות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.