נבחרת העונה האלטרנטיבית

הזאר, דה חאה ואלכסיס תמיד יקבלו את הכותרות, אז הנהלת הבלוג התכנסה לישיבה קצרה והחליטה לבחור את נבחרת העונה האלטרנטיבית, השחקנים השקופים אם תרצו.

שוער: דוד אוספינה (ארסנל) – אחד האחראים לשיפור של הקבוצה ולרצף הניצחונות. בניגוד לשצ'סני חסר הביטחון, הקולומביאני משדר רוגע ושומר על פאסון, והוא רק בן 26. לתותחנים יש שוער ל-10 שנים.

מגן ימני: נתניאל קליין (סאות'המפטון) – סימנו אותו כבר בגיל עשרה בקריסטל פאלאס והעונה פרע באופן סופי את השטרות עם הופעות בנבחרת אנגליה ועל פי הדיווחים מעבר לאולד טראפורד בעונה הבאה.

בלם: טובי אלדרווירלד (סאות'המפטון) – הבלגי, שזכה בדאבל עם אתלטיקו מדריד, הושאל להפתעת העונה והפך לעוגן במרכז ההגנה, שספגה הכי מעט בליגה בצוותא עם צ'לסי. בינגו של קומאן.

בלם: ראיין שוקרוס (סטוק סיטי) – בוגר מחלקת הנוער של מנצ'סטר יונייטד הפך לקפטן מוערך אצל מארק יוז אך זכור בעיקר בשל ההתנקשות בארון ראמזי לפני חמש שנים. נשכח ונסלח.

מגן שמאלי: ארון קרסוול (ווסטהאם) – קרסוול, שנולד בליברפול וגדל בנוער של האדומים, קיבל העונה הזדמנות ראשונה בפרמייר-ליג והיה יציב עד מאוד. שותף לדעיכה של ווסטהאם, אך במדבר המגנים השמאליים הוא סוג של נווה מדבר.

קשר: מייקל קאריק (מנצ'סטר יונייטד) – עשה סדר במרכז המגרש והוכיח (שוב) שאין לו תחליף. ברגע שחזר מהפציעה יונייטד צברה את רצף הניצחונות שביסס אותה בין ארבע הראשונות. היעדרותו מורגשת ויונייטד שוב חסרת איזון בקישור.

קשר: גילפי סיגורדסון (סוונסי) – האיסלנדי חזר לקבוצה בה פרץ ואחרי שטוטנהאם ויתרה עליו, הביא את האיכויות שלו. בעיטות חופשיות ומסירות נהדרות בעונה מוצלחת של הוולשים.

קשר: ג'יימס מילנר (מנצ'סטר סיטי) – אחד היותר טובים בעונה ככה-ככה של האלופה היוצאת. הפוטנציאל לנגרות עדיין קיים אבל מאוד יעיל ונחוש.

חלוץ: בוז'אן קרקיץ' (סטוק סיטי) – אקס בארסה הוביל את סטוק לעונה טובה עד שנפצע בסוף ינואר. יש חיים אחרי לה מסיה.

חלוץ: אוליבייה ג'ירו (ארסנל) – הבן אדם הזה פשוט גולר ואת זה אי אפשר לקחת ממנו. סבל מפציעה ובעונה בריאה ועם קצת מזל יכול להיות מלך שערי הפרמייר-ליג.

חלוץ: סיידו ברהינו (ווסט ברומיץ' אלביון) – כבר בעונה שעברה הוא הראה ניצוצות, העונה הכישרון התפרץ. יעבור בוודאות לאחת הקבוצות הגדולות. אחת התקוות של נבחרת אנגליה מגיעה דווקא מבורונדי עם סיפור חיים הוליוודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.