נחתכו בגילוח
אם הייתי רוג'ר פדרר הייתי מאוד מודאג לגבי יום ראשון הקרוב. לא בגלל משחק טניס גורלי או משהו, אלא בגלל עמיתיו לפרסומת של ג'ילט. ב-18 בנובמבר, תיירי הנרי החליט לשחק כדורסל והעלה את צרפת למונדיאל. האירים הנגזלים התחרפנו מרוב תסכול והציעו להיות הנבחרת ה-33 בטורניר. אולי הם גם יציעו לצרף חמישי לביטלס.

תשעה ימים בלבד לאחר מכן, טייגר וודס עשה תאונת דרכים שהובילה לחשיפת הרומן שניהל. אם כך, בעוד שלושה ימים משהו מעניין צריך לקרות לפרזנטור השלישי והשוויצרי מביניהם. פדרר, שכמו וודס והנרי נהנה מתדמית נקייה, עלול לחרב אותה בתוך מספר ימים.

ילד מחוץ לנישואין? נטילת סמים לחיזוק הסרב? אחזקה לא-חוקית של פרות לצורך השבחת שוקולד שוויצרי? הכול יכול להיות. בהתחלה ג'ילט השתמשה בדיוייד בקהאם, אחר כך חילקה את תקציב הקמפיין בין השלושה. אולי מקבלי ההחלטות של הסכין הכתום צריכים לשקול החלפה נוספת, הפעם באנשים המסובכים ממילא. מה אתם אומרים על אלירן עטר, מייק טייסון וג'ואי ברטון. הם לא יגדילו את הרווח התיפעולי?

3 thoughts on “נחתכו בגילוח

  1. רועי שהגיע אחר-כך

    אני לא בטוח שלבקש להיות הנבחרת ה-33 זה כמו להוסיף חבר חמישי לביטלס. ראשית, הביטלס היו חמישה בהתחלה. נכון, סטוארט סאטקליף עזב לפני שהם הפכו להיות גדולים, אבל בכל זאת. שנית, אם היית אומר לראשי פיפ"א ב-1970 שמספר הנבחרות יהיה פעם 32, הם היו אומרים לך "מה 32? עכשיו יש 16, ובכל זאת ישראל הצליחה להשתחל. מה נעשה עם 32?"

  2. בני גלובינסקי

    העיסוק בנבחרת ישראל הוא עניין מצער לכל הדעות. אבל למה לעסוק במי שלא עלה – יש הגרלה מחר. אני מהמר על אנגליה, מקסיקו, סלובקיה וגאנה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.