עוד יום בהיסטוריה?

יכול להיות שזה עוד יום בהיסטוריה של מנצ'סטר יונייטד ובכל זאת אסור לה להיראות ככה. השדים האדומים עשויים לזכות בכל התארים אך לאוהדים השורשיים זו תהיה זכייה עם כוכבית קטנה – שני הפסדים צורמים לליברפול כולל תבוסה באולד טראפורד. בעונה שעברה יונייטד זכתה בליגה ובאלופות וסימנה את אותה כוכבית קטנה עם שני הפסדים לסיטי – אחד מהם בבית וביום הזיכרון ה-50 לחללי מינכן.

כל המחמאות מגיעות לליברפול שסוגרת שבוע ענק עם כמעט אותם כובשים מההצגה מול מדריד (טורס את הראשון, ג'רארד את השני בפנדל ודוסנה את הרביעי). ועם כבר בדוסנה עסקינן, אי אפשר שלא להיזכר בפיליפ אלבר. הבלם הבלגי של ניוקאסל תקע את המסמר האחרון ב-0:5 של המגפייז על היונייטד ב-96/97. המבט המשתאה של השוער בשני המקרים (שמייכל ו-ואן דר סאר) היה זהה נוכח הקשתה מפתיעה של שחקן משולל כל יכולת טכנית. בסיום אותה עונה יונייטד זכתה באליפות וגם העונה היא עדיין פייבוריטית למרות התבוסה.
ליברפול שוב הוכיחה שהיא טובה מול הגדולות והשלימה דאבלים על יונייטד וצ'לסי. אנשי אנפילד ימשיכו להימדד במשחקים מול הקטנות ואלו המשחקים שאכן עולים להם בסיכוי להתמודד על האליפות. סיכוי כזה קיים אך הגיוני מאוד שבניטס ימשיך לאבד נקודות דווקא מול ויגאן, האל ודומותיהן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.