פרנקי, למה לא בנבחרת?

התאריך: 13 באוקטובר 2007. אנגליה שייטה עם 0:3 מול אסטוניה בבית ה"ישראלי" של מוקדמות אליפות אירופה. בדקה ה-70 פרנק למפארד החליף את מייקל אואן וחלק לא מבוטל מ-86,655 הצופים באיצטדיון וומבלי שרקו בוז לקשר של צ'לסי. האנגלים ידועים בשמחה לאיד המופרזת שלהם אבל שריקות מחאה לשחקן הנבחרת הן לא עניין שבשגרה.

ההבדל בין למפארד של צ'לסי ללמפארד של הנבחרת הוא תהומי. יחסית לקשר למפארד כובש המון. בנבחרת תכונה ייחודית זו אף פעם לא באה לידי ביטוי וחוץ מיורו 2004 שם כבש כמות נאה, פרנקי לא הותיר חותם מיוחד במדי אנגליה. כמובן שאלו לא רק השערים אלא ההופעה הכללית.
יש שיגידו כי השילוב במרכז הקישור עם ג'רארד מפריע, יש כאלה הסוברים שרק בשביל הכסף הגדול שהוא מקבל בצ'לסי הוא מוכן להתאמץ ויש אנשים שישכנעו אתכם כי הבעיה של הנבחרת בכלל לא טמונה במספר 8 של צ'לסי. הסיבה האמיתית כלל לא חשובה ואולי קשורה לכל הגורמים שצוינו. למפארד כבר בן 30 ותחת קאפלו יש לו סיכוי לפרוח ולהותיר חותם כבר ביום רביעי.
הרבה אוהדים של שלושת האריות מקווים שהשער שלמפארד כבש היום ב-0:4 הקליל מול סלובקיה יחזיר את הקשר המוכשר לעניינים בכל הקשור למדים הלאומיים. מטרה אחת כבר הושגה – שריקות בוז לא הידהדו לכבוד למפארד ברחבי וומבלי והוחלפו במחיאות כפיים, כנראה עד הפאשלה הבאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.