צ'ילבות

ארסן ונגר אמר לפני כמה ימים שאין לו כל בעיה לעלות בהרכב עם צמד הבלמים ויליאם גאלאס וקולו טורה למרות שהשניים בכסאח. המנג'ר הצרפתי הוסיף כי גם די-סטפנו ופושקאש לא דיברו כלל מחוץ למגרש אך כששיחקו במדיה של ריאל מדריד חוללו פלאים יחדיו.
למרות הביטחון של ונגר כי ניתן לשחק עם שניהם, גאלאס התייבש על הספסל ביום ראשון מול קארדיף בעוד טורה שיחק 90 דקות. זה מעלה את השאלה עד כמה התיפקוד במגרש מושפע מהיחסים הבין-אישיים? האם שני מתכנתים בהיי-טק יכולים לעבוד ביחד על תוכנה כאשר הם מתעבים אחד את השני? 
סרגיי ברין ולארי פייג' שהמציאו את גוגל עשו זאת תוך כדי חברות משותפת שהחלה באוניברסיטת סטנפורד. ספק אם מנוע החיפוש ושאר השירותים שמסופקים על ידי גוגל היו מומצאים אם פייג' וברין היו בריב. למרות זאת, הספורט שונה מתחום היי-טק ומתחומים אחרים בכך שאתה נבחן לעיני כל מידי כמה ימים ובשאר התחומים אתה סגור במשרד ונתון לחסדי הבוס שלך.
כשמאמן מעיף שחקן מהקבוצה הוא צריך לתת דין וחשבון לבעלים של הקבוצה, לאוהדים לתקשורת ולשאר המתעניינים. מנהל ההיי-טק צריך לתת תשובות רק לדירקטריון ואינו חשוף להד ציבורי כל כך רחב. לכן, ברוב המקרים כששני שחקנים נמצאים בסכסוך – אחד מהם מוצא את הדרך החוצה ויוצא לדרך חדשה בקבוצה אחרת, בעוד השני נשאר בקבוצה ומחפש שחקנים אחרים להתכסח איתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.