קארמה כפול שתיים

קארמה מספר 1 – קווינס פארק ריינג'רס. לפני שלוש שנים השדר פיטר דרוּרי צרח "אגוארווווווווווו" ופילח את ליבי. סיטי זכתה באותה אליפות דרמטית עם השער בדקה ה-94. שחקני ק.פ.ר ידעו שבולטון סיימה בתיקו עם סטוק וירדה והם עצמם שרדו. עד היום אני משוכנע שסיטי לא הייתה מנצחת אם ק.פ.ר הייתה צריכה את הנקודות כדי להישאר.

שלוש שנים חלפו והמעגל נסגר. שוב אצטדיון איתיחאד, שוב אגוארו (כפול שלוש) והפעם ה-R's צנחו לליגה השנייה עם 6:0 מהדהד. אכן יונייטד היא זו ששמטה את האליפות במו רגליה עם 4:4 פסיכי מול אברטון, ועדיין אני חושב שפושעי 13.5.12 היו צריכים להיענש (למשל: האקסים של סיטי – בארטון הדביל ודאן המגושם). הצדק נעשה.

קארמה מספר 2 – סטיבן ג'רארד. לפני חמש שנים ג'רארד מסר לדרוגבה והעניק לצ'לסי את האליפות על מגש. לפני שנה הוא שוב פישל מול הכחולים, החליק ופיספס את הצ'אנס לזכות באליפות הראשונה שלו. היום הוא הבקיע מול צ'לסי, במדיה היה יכול לזכות במספר אליפויות, אם רק היה רוצה, ואם יש שחקן שראוי לכך, זה ג'רארד. למרות השער שכבש בסטמפורד ברידג', ליברפול לא תהיה בליגת האלופות בעונה הבאה. יונייטד כן (אחרי מוקדמות וכאלה). הצדק נעשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.