רפא, בחמש מערכות

נדאל ניצח את פדרר ולקח את אליפות אוסטרליה. בניטס היה יכול לגמור את פליפאו בשלוש מערכות חלקות וכנראה התקנא בטניסאי בן ארצו. המנג'ר הספרדי נקלע ליתרון מספרי חצי שעה לסיום ולא עשה שום שינוי התקפי כדי לממש את העליונות. 7 דקות לסיום נפל לרפא האסימון והחילוף ההתקפי התבצע כשבאבל החליף את מאסצ'רנו.

תוך חמש דקות ה"הימור" השתלם ופרננדו טורס, ספרדי נוסף שיכול לפתוח היום שמפניה, כבש צמד ושלח את צ'לסי ללקק את הפצעים. המשחק שהתחיל שלגי והפך בהיר בהדרגה, הוכיח פעם נוספת שליברפול טובה מול הגדולות העונה אך תימדד בעקביות וביציבות בהמשך העונה. בניגוד גמור, צ'לסי מפשלת פעם אחר פעם מול הגדולות העונה ומול יובנטוס תצטרך להתעלות על עצמה.
ג'רארד לא קיבל אדום בדקות הראשונות על מה שרורי דלאפ עשה רק אתמול במשחק של סטוק אולם למפארד הורחק בהחלטה די תמוהה שעשויה להתבטל בימים הקרובים. ההרחקה של למפארד, רועה הצאן של צ'לסי, הוציאה את הכחולים מהמשחק באופן סופי מה גם שהם לא הגיעו אליו מלכתחילה.
ליברפול תהיה וודאי שיכורה מהניצחון אך זה לא מסתיר את בעיותיה. קאוט ממש מסורס באגף הימני ולא מגיע לחצי מיכולתיו שם. קין נכנס לרשימה השחורה של בניטס ולא צפוי לצאת משם בקרוב. ריירה פתח באופן אוטומטי למרות שבניון עשה ברבע שעה הרבה יותר והמשיך את יכולתו מהמשחק מול ויגאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.