שש שנים, שער אחד

"זה גביע מיקי מאוס אם אנחנו מפסידים. אם אנחנו מנצחים זה סימן לבאות" (אוהד יונייטד רגע לפני המשחק)
השער השני של צ'לסי היה תמצית של כל התנהלות המועדון בשש השנים האחרונות, מאז רכש אותו הגביר אברמוביץ'. מיכאל באלאק, שרק חמש דקות קודם לכן נשכב על הדשא וקיבל שריקה בשביל טיפול רפואי, נכנס בפראות בפטריס אברה ללא שריקה מצד השופט.
בדומה לפגישות התכופות עם שחקנים תחת חוזה במסעדות, הכחולים לא הוציאו את הכדור החוצה, השופט לא שרק לטיפול ולמפארד סיים עם השני ברשת. רוני עוד הספיק להבקיע בנבדל בתוספת הזמן אך הכחולים זכו בתואר בסופו של דבר. אז זה תואר מיקי מאוס או סימן לבאות? על פי משחקי העבר במפעל הזה אין הרבה קשר בין המשחק לתוצאות העונה ובכל מקרה צ'לסי ויונייטד הן השתיים שיתחרו על התואר החשוב ביותר – תואר האליפות.
המשחק אולי לא מנבא עתידות ומי שכן נתן אינדיקציה לגבי ההמשך הוא בן פוסטר. השוער שזכה בעונה שעברה למחמאה אדירה מאלכס פרגוסון ("יש לנבחרת אנגליה שוער ל-10 השנים הבאות"), נראה יותר מהסטייל של פול רובינסון ודיויד ג'יימס ופחות מהזן של גורדון בנקס ופיטר שילטון או אפילו דיויד סימן. יונייטד תצטרך שוער אחר בתקופת פוסט ואן דר סאר אחרת תמצא את עצמה עם רוי קרול 2.

2 thoughts on “שש שנים, שער אחד

  1. Mr Kate

    אני חושב שהשופט לא שרק מכיוון שהוא ראה שהכדור נשאר אצל היונייטד, וההתקפה שלה זורמת. אם תתבונן היטב אחרי הפאול הוא מתקרב לכיוון באלאק, אבל אז רוני מתחיל לרוץ והוא נסוג. חוץ מזה צ'לסי לא הייתה צרכיה לעצור כי גם מניו לא עצרה בעצמה. היא גם לא העיפה את הכדור אלא ניסתה והמשיכה לתקוף.

  2. בני גלובינסקי

    הבעיה היא שרק כמה דקות קודם באלאק תפס את הפנים והשופט שרק מיד. קצת עקביות של פוי לא הייתה מזיקה. באופן כללי אני נגד עצירות כאלה של המשחק אבל פה זה זעק לשמיים.

    ברכות על הבלוג החדש. אעקוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.