34 שנים
למרות הדרבי הנהדר שזכיתי לנכוח בו בספטמבר ונגמר ב-3:4 מפורסם לזכות יונייטד על סיטי, צמד המפגשים בחצי גמר גביע הליגה מקבלים חשיבות גדולה הרבה יותר בשביל שתי הקבוצות. מחר זה יתחיל, ויותר משיונייטד רוצה לעלות לגמר, היא רוצה למנוע מסיטי את הגעה לוומבלי ואפשרות של זכייה ריאלית בתואר אחרי 34 שנות בצורת.

בפברואר 1976 סיטי ניצחה את ניוקאסל 1:2 והניפה את גביע הליגה בוומבלי. מאז שנכנס לארון הגביע צבר המון אבק ולא הצטרפו אליו חברים חדשים. התכולים ממנצ'סטר באופוריה של כסף הנפט ומרגישים כי זו השנה לסיים במקום הרביעי ולקחת תואר ראשון מאז שנות השבעים.

בדרך לתואר הנכסף, עומדת מול סיטי היריבה העירונית שאספה מאז 76' 38 תארים וגרמה להתפוצצות של ארונות הגביעים באולד טראפורד. פרגוסון יודע שהעונה יש לו שתי מטרות עיקריות: זכייה באליפות רביעית רצופה ותקדימית ועצירה של השכנים הרועשים.

ההרכב של הסקוטי צפוי להיות חסר כי בכל זאת מדובר בגביע הליגה אך בטוח שהוא סומך על הגומלין באולד טראפורד גם אם יסיים את הביקור מחר בסיטי אוף מנצ'סטר בפיגור. מנצ'יני צריך להיות מודע לגודל המשחק ולהתעלם מסימני הדעיכה הראשונים שנראו בשבת עם הפסדו הראשון.    

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.