אחד שיודע

מדי פעם מתפרסמות כתבות שמנסות לדרג את הדרבי הטוב בעולם. בארגנטינה יגידו לכם שאין על בוקה-ריבר, בטורקיה לא הולכים לישון כמה ימים לפני פנרבחצ'ה-גאלאטסראי, באיטליה יש את אינטר-מילאן ורומא-לאציו ובבלגרד יש בדרך כלל קורבנות בנפש אחרי הקרב בין הכוכב האדום לפרטיזן.

במקומות הכי גבוהים מדורגים בדרך כלל ברצלונה נגד ריאל מדריד (למרות שזה לא יריבות אזורית), סלטיק נגד ריינג'רס ובוקה ג'וניורס נגד ריבר פלייט. הנריק לארסון לא מתלבט. החלוץ השבדי האגדי ששיחק גם בסלטיק-ריינג'רס וגם בברצלונה-ריאל קובע חד משמעית שהסקוטים לא רואים את הספרדים ממטר.
"אפשר לדבר על בארסה נגד היריבים המושבעים שלהם ממדריד, אבל תאמין לי, שום דבר לא קרוב לדרבי של גלזגו", אמר לארסון שנחשב לאגדה חיה במדים הירוקים של סלטיק. "האווירה פנטסטית. אפילו כששיחקתי בברצלונה הם נזכרו באווירה המדהימה שהייתה בסקוטלנד כשהם התארחו שם".
ביום ראשון הירוקים יארחו את הכחולים כשלסלטיק יש יתרון של שתי נקודות על פני ריינג'רס שבמקום השני. עד עתה התקיימו העונה בליגה שני מפגשים בין הצ'ילבות של גלזגו וכל אחת ניצחה בבית של השנייה. ריינג'רס 4-2 בראשון. סלטיק 1-0 בשני. מה שבטוח: יהיה חם ומעניין מהרגע שישירו ביציעים "לעולם לא תצעדי לבד", דרך אדום או שניים ועד שתישרק השריקה לסיום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.