אחורה, פנה!

אברם גרנט חזר לנקודת ההתחלה שלו באנגליה. אחרי שהיה בטופ וכמעט השיג את הגביע עם האוזניים הגדולות, גם האיש בעל הפנים הזעופות הבין שכבר לא יגיע שוב לאימון קבוצת צמרת אירופית. תפקיד קודם נוסף של גרנט, מאמן הנבחרת, הוצע לו ולמרות הכישלון של קשטן לא נראה כי הכחול-לבן של לוזון קורץ למאמן המלאבסי הכי מצליח עד גיא לוזון.

גרנט כבר מוכר באנגליה כחתרן בלתי נלאה אחרי שהצליח להדיח אפילו את "המיוחד" שלא עשה מאז משהו מיוחד באמת. יו"ר פורטסמות' פיטר סטורי כיבה את האש עוד לפני שמישהו שלף גפרור ואמר שגרנט לא יחליף את המנג'ר פול הארט. לדעתי הכי טוב אם גרנט ישמור על פרופיל נמוך ויעשה את עבודתו למרות התפקיד האמורפי (מה זה לעזאזל "דירקטור אוף פוטבול"??)
מי שעלול לפתח פרנויה הוא טל בן חיים. הבלם ישתף פעולה (או לא) עם גרנט בקבוצה הרביעית אחרי מכבי ת"א, נבחרת ישראל וצ'לסי. 80 אלף פאונד כבר הלכו לבן חיים מהכיס אחרי התאקל האחרון עם גרנט. מי אמר שכל ישראל ערבים זה לזה?

2 thoughts on “אחורה, פנה!

  1. Mr Kate

    אני חושב שבתור הגדרה התפקיד של גרנט הוא חסר משמעות לקבוצה. הוא שם בשביל לקבל משכורת ולחזור לגווארדיה החביבה עליו. מי יודע, אולי בקרוב מאמן סלטיק…

  2. בני גלובינסקי

    הבעיה של האנגלים, חובבי הפייר-פליי, שגרנט מגיע למשרות הנחשקות הודות לקשרים וקצת פרוטקציה. אולי אם היה זוכה בתואר בצ'לסי הדעה עליו הייתה משתנה אבל כל הכמעטים עולים לו בתדמית מפוקפקת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.