אלכס פרגוסון

הנושא של הפוסט הוא דווקא וויין רוני אבל האיש המרכזי בפרשה ובכל מה שקורה במנצ'סטר יונייטד בחצי היובל האחרון הוא אלכס פרגוסון. בסכסוכים עם גורדון סטרכאן ומאוחר יותר עם יאפ סתאם, דיוויד בקהאם ורוד ואן ניסטלרוי, ידו של הסקוטי הייתה על העליונה. האיש שמשקיף על המשחק מהיציע הוא נותן הטון הבלעדי באולד טראפורד מאז 1986.

לרוני יש חוזה באולד טראפורד עד לסוף העונה הבאה וכרגע נראה כי הוא לא ישלים אפילו את מחצית הזמן שנותר עד לתום החוזה. אפשר להתווכח על זה אבל העובדה היא שמנצ'סטר יונייטד לא זכתה באליפות בהיעדרו של רונאלדו. גם העונה הקבוצה רחוקה מלהיות יציבה.

השדים האדומים עשויים לאבד תוך פחות משנתיים את שני הכוכבים הגדולים, אבל הכוכב הבאמת הגדול, פרגוסון, נשאר. זה היה סוד ההצלחה מאז האליפות הראשונה ב-1993 וגם בתקופות הבצורת הסר לא נכנע ועבד על בניית קבוצה חדשה. אם אנדרסון למשל היה מסתכסך בצורה כזו עם פרגוסון הוא כבר היה רואה את הדלת. הסקוטי השאיר לרוני פתח והשאלה אם מספר 10 ייקח את ההזדמנות ויחזור בתשובה או שיחליף קבוצה. ריאל מדריד וצ'לסי כבר מחכות בפינה.

One thought on “אלכס פרגוסון

  1. רועי שהגיע אחר-כך

    אני דווקא חושב קצת אחרת, במקרה הזה. סיום הקריירה של סר אלכס קרוב יותר מסיום הקריירה של ויין רוני, וצריך לחשוב על היום שאחרי. איכשהו, היתה לי תחושה שויין רוני יוכל להיות הדמות הגדולה הבאה במועדון, דמות שגם בעוד 6-7 או 10 שנים תהיה מזוהה עם יונייטד. קצת כמו גיגס או סקולס (במיוחד כי האמנתי שאפשר לאלף את הפרא). אני מאוכזב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.