אנגליה VS איטליה

ליגת האלופות חוזרת בענק עם טריפל קרבות בין האנגלים לאיטלקים. על פי ההישגים, ברמת הנבחרות זה לא כוחות. איטליה היא אלופת העולם בעוד אנגליה לא הצליחה להעפיל לטורניר היורו. בהתאחדות בלונדון עשו חושבים והביאו מוח איטלקי לשקם את הנבחרת. לכן האנגלים נושמים לרווחה שבליגת האלופות משחקות קבוצות ולא נבחרות.

מצב הזכיות בליגה/גביע האלופות בין שלוש המדינות הגדולות (אנגליה, איטליה וספרד) עומד על 11:11:11. אם לא יקרה מהלך מפתיע בסגנון פורטו 2004, אחת המדינות תעלה ליתרון עם 12 זכיות. רוב פרשני היבשת מהמרים על ברצלונה אבל אף אחד לא יופתע אם זו תהיה קבוצה מאנגליה או איטליה.
האיטלקיות באות בעיקר כדי לנקום. אינטר זוכרת טוב מאוד את ההדחה על ידי יונייטד ב-99' והפעם היא זו שמארחת ראשונה ותנסה לבוא עם יתרון מבטיח לאולד טראפורד. רומא עברה סדרת השפלות על ידי האנגליות כשהגדולה ביניהן הייתה ב-7:1 מול יונייטד. גם חמישה הפסדים רצופים על אדמת אנגליה בארבע העונות האחרונות לא יוסיפו לביטחון של הרומאים.
יובנטוס לא תבוא לנקום מחר בצ'לסי אבל קלאודיו ראניירי בהחלט כן. המנג'ר האיטלקי רצה לקבל את המושכות במהפכת אברמוביץ' אולם הראו לו את הדרך החוצה. לכחולים יש את הידינק שהיה במרחק כמה שניות מהעפלה לגמר האלופות עם איינדהובן אבל איטלקיה אחרת (מילאן) קילקלה מפגש מול ליברפול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.