בוחן לב וכליות

רפא בניטס לחוץ. מנג'ר ליברפול החליט לשחק בתפקיד אלוהים ולעבור להתקפה חזיתית על אלכס פרגוסון. הספרדי, שבדרך כלל נראה נעים הליכות וסימפטי, שיחרר כל מעצור, שלף דף נייר והתחיל לירות באוטומט את כל סיפורי פרגוסון והשופטים.
בניטס צריך להבין שהוא לא היחיד בעסק. לפני 22 שנה, כשבניטז החל לאמן את הנוער של ריאל מדריד, פרגוסון אמר ש"השיפוט לטובת ליברפול באנפילד גורם להיחנק מהקיא של עצמך ולנשוך את הלשון". הסקוטי מעולם לא הסתיר את מחשבותיו ובמספר פעמים זה עלה לו בהשעיות ובקנסות. הלוחמה הפסיכולוגית תמיד הייתה חשובה בשביל פרגוסון והוא לא היסס להתעמת עם קיגן, ונגר, מוריניו ועוד רבים וטובים.
המטרה של בניטס היא אחת: לגרום לשופטים לחשוב פעמיים לפני שהם שורקים לטובת יונייטד במשחקים הבאים. את בניטס לא מעניין לתקוף את פרגוסון אלא להשפיע בעצמו על השופטים. זוהי העונה החמישית של הספרדי כמנג'ר האדומים והוא מוצא את עצמו במקום הראשון בינואר.
ביום ראשון הוא יצפה במשחק של צ'לסי באולד טראפורד ויתפלל לתיקו. ביונייטד תמיד שואפים לתארים ולהוטים להשיג אליפות שלישית ברציפות. בליברפול הרצון הוא עז בגלל שנות הבצורת הבלתי נגמרות. בניטס יודע שאם לא השנה – זה כבר לא יקרה תחת שרביטו.

2 thoughts on “בוחן לב וכליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.