ביי ביי בניטס

סביר להניח שמלחמת הירושה על תפקיד מנג'ר ליברפול תהיה קצרה ביותר. מקבלי ההחלטות בקבוצה או יותר נכון יושב ראש בריטיש איירווייז מרטין ברוטון ינסה לדאוג שנחיתת האונס של הטייס רפא בניטס תהיה רכה. הקברניט החדש (מרטין אוניל? דיוויד מוייס? רוי הודג'סון? חוס הידינק? פרדי דוד?) יצטרך להמריא בזהירות ולדאוג שמסיכות החמצן לא ישלפו ברחבי הקופ.

החיים בלי ליגת האלופות יכולים לעזור לאדומים להיבנות מחדש ללא הלחץ של הרמות הגבוהות ביותר. מצד שני ליברפול הוא מועדון כל כך מפואר שחי ונושם את אוויר הפסגות של אירופה ובמרסיסייד לא ירצו להפוך את השיטוט בליגה האירופית להרגל.

אברהם גרנט פיספס ביום אחד את ההזדמנות להתלבש על ליברפול למרות שסיכוייו לעמוד על הקווים של אנפילד היו קלושים מלכתחילה והוא יסתפק בביקור חוץ עם ווסטהאם יונייטד. בניטס ייזכר בעיקר בגלל העונה הראשונה ואותם שמונה דקות של פלא בטורקיה באיסטנבול. הכישלון של העונה שעברה כל כך הידהד והספרדי היה חייב לבצע נטישה של המטוס.

2 thoughts on “ביי ביי בניטס

  1. אביאל

    לא יודע לגבי בנטיס, בחור מוזר לגמרי, יום אחד ליברפול מנצחים את יונייטד וצ'לסי יום אחרי מפסידים לסטוק, הוא חוטף ממילאן שלישיה בגמר של המשחק החשוב ביותר של מועדון ועולה למחצית שניה שתיכתב בהיסטוריה.

    בגדול, הוא גם סינדל את ליברפול, בעיקר בגלל רכש כושל ברובו.

    בקשר למחליף, אני לא רואה את הידניק הולך לליברפול, הוא מחכה שאנצ'לוטי יכשל כדי לחזור לצ'לסי.

  2. בני גלובינסקי

    אנצ'לוטי לא יעזוב את צ'לסי כל כך מהר. כנראה שהידניק נתן מילה לאברמוביץ' שהוא לא מתעסק יותר בפרמיירליג אלא אם זו צ'לסי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.