בין בוראט לברונו

הקזחים היו מאושרים כששמעו על ההגרלה שהציבה באותו בית מוקדמות את אימפריית הכדורגל שלהם עם נבחרת אנגליה הכושלת, שאפילו ליורו לא הצליחה לעלות. "סוף סוף ננקום על אותו בן עוולה בריטי שהמציא את בוראט וגרם נזק תדמיתי עצום לקזחסטאן". הקזחים ערכו בירור קצר והבינו שלמרות שקוראים לו סאשה הוא לא רוסי, לא קשור לברון רוטשילד ולא רק שהוא יהודי הוא אפילו כהן.

במפגש הראשון זה נגמר ב-1:5 בוומבלי והיום באלמטי זה היה 0:4 קל, קל מדי. למפארד היה נוכח-נפקד כרגיל (למרות הפנדל המוצלח) אבל זה לא הפריע לשני הסקאוזרים הטובים בממלכה, ג'רארד ורוני לעשות שמות בקונוסים החביבים שמאוד השתדלו ואולי מתגעגעים למוקדמות אסיה.
לפי אותו תרחיש, במוקדמות אליפות אירופה 2012 אנגליה אמורה להגריל את אוסטריה, שתרצה לנקום על ברונו – הדמות החדשה של בארון כהן. הפעם מדובר בכתב אופנה אוסטרי שלא מבייש את הפירמה של בוראט בשום מקרה. אנגליה כבר משריינת מקומות בטיסה לדרום אפריקה, אז תעמוד למבחן האמיתי בעידן קאפלו שבינתיים עושה חיל.

2 thoughts on “בין בוראט לברונו

  1. בני תבורי

    אבל צריך להודות שעד השער השני זה נראה מביך למדי. מוזר בעיני הקרדיט המוגזם שלמפארד מקבל מקאפלו ומתופקד במרכז הקישור.
    נחמד ומדוייק הסלוגן "הסקאוזרים הטובים בממלכה", איך קרה דווקא לנו שרוני נולד בצד הלא נכון של העיר…

  2. בני גלובינסקי

    רוני נולד כחול והפך לאדום (שגם לא נכון מבחינתך…). גם אואן וג'רארד היו פוטנציאל חזק להיות כחולים אבל לבשו קרלסברג בסופו של דבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.