ברית הילדים והמדוכאים

כאשר כל מספרי הארבעים והחמישים של הסגל עולים לשחק, יודעים באנגליה כי הקבוצות הגדולות משחקות במסגרת גביע הליגה. יונייטד ניצחה אתמול את בארנסלי עם הילדים וצ'לסי הביסה היום את בולטון עם הרכב די מלא. כנראה שאנצ'לוטי לא מאמין במנוחה. מי שסיפקו את המופע המרכזי הן ארסנל וליברפול.

כמו שבתיאטרון יש שחקני גיבוי לשחקנים הראשיים כך גם בארסנל. ונגר הכין תוכנית מגירה ליום בו פברגאס יבקש לעזוב לברצלונה או לריאל מדריד. פראן מרידה חונך גם הוא במערכת הגידול הקטאלונית ומוכן ליום בו ייקרא להחליף את הקפטן. השער של תואם-פברגאס הראה רק קצת מיכולותיו המרשימות שעוד יתפתחו עם השנים.

מי שהתקנא בגול של מרידה ורצה טיל בשמאל משלו היה אמיליאנו אינסואה. הארגנטינאי הוא דווקא שחקן הרכב קבוע ונשלח כדי לעזור למחליפים לטאטא את ליברפול מהגביע הזוטר. עוד שחקן הרכב שפתח הוא זה שזקוק להכי הרבה מנוחה – דירק קאוט. ההולנדי שורף קילומטרים כל משחק אך בניטס החליט כי הבלונדיני ישמש כעמוד העשן של הסקאוזרים.

חוץ מילדים, בגביע הליגה פותחים גם המדוכאים למיניהם. אחד כזה הוא ניקלאס בנדטנר שהעניק לוונגר את העלייה לשלב הבא. במקרה של הדני הוא גם ילד וגם מדוכא כך שמקומו בגביע הליגה מובטח גם ברבע הגמר.

2 thoughts on “ברית הילדים והמדוכאים

  1. רועי

    מעניין מאוד. היה אפשר לחשוב שאחרי שעבר מספיק זמן שבו מאפשרים לשחק עם מספרים גבוהים, יהיו יותר כוכבים, או לפחות שחקני הרכב לגיטימיים, שמתהדרים במספרים האלה. הרי, אםלשלוף שתי דוגמאות שקופצות ישר לראש, מספרים כמו 23 (בקהאם) או 32 (טבז) כבר יש. שלא לדבר על מה שקורה ב-NBA. מעניין שהמספרים עדיין מבטאים הירארכיה ובמידה מסויימת אפילו תפקוד במגרש (מישהו ראה פעם מגן ימני עם המספר 10 על הגב?).

  2. בני גלובינסקי

    גם שנת לידה על הגב זה טרנד די חדש: רונאלדיניו 80 ושבצ'נקו 76 (עד שחזר לקייב).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.