גרנט פטיש

נגמרו התירוצים. אברהם גרנט חתם בווסטהאם יונייטד, ובניגוד לשתי הקבוצות הקודמות שלו באנגליה, הפעם המנג'ר הישראלי לוקח פיקוד מתחילת העונה ובונה קבוצה בעלת גב כלכלי רחב. גם בצ'לסי וגם בפורטסמות' גרנט ראה את עצמו כמושיע, זה שבא באמצע העונה לקבוצה של מישהו אחר.

שני הדיווידים של ווסטהאם (סאליבן וגולד) יתנו לגרנט את כל האמצעים הדרושים על מנת שהקבוצה הלונדונית לא תהיה בסכנת ירידה ותחזור לחצי העליון של הטבלה. באופן אירוני, גרנט הרוויח מוניטין גדול יותר כאשר היה בפורטסמות' ולא בצ'לסי. העלייה לגמר הגביע בעונה שהסתיימה נתנה לישראלי נקודות זכות רבות, הרבה יותר מגמר הצ'מפיונס עם צ'לסי והסיומת בחודשים אפריל-מאי 2008.

יש בווסטהאם תשתית טובה וגרנט יצטרך להתבסס על שחקני נבחרת אנגליה רוברט גרין ומתיו אפסון. סקוט פארקר שמחזיק לפטישים את הקישור וקרלטון קול שיודע להכניס שערים. גרנט גם יכול לתת את הכיוון הנכון לקריירה של בן סהר, שיעשה שטות אם יחזור לישראל.

מה שבטוח, אפטון פארק הולך להיות מקום מעניין בעונה הבאה. התחושה שלי שווסטהאם לא תהיה קרובה לירידה אבל גם לא תבריק במיוחד. משהו כמו סטוק של העונה שעברה. אחרי שנים לא קלות זה יספיק בינתיים לסגולים שייהנו משירותיו של המנג'ר הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים.

2 thoughts on “גרנט פטיש

  1. שרון רזניק

    השלד אותו הזכרת לא רע בכלל כמובן, אך כנראה שהוא לא ישאר בשלמותו, לפי מה שהבנתי לגבי רצונות הבעלים- צמצום חובות במקום הראשון.

  2. בני גלובינסקי

    בכל מקרה ווסטהאם לא אמורה להיות בסכנת ירידה ואם כן גרנט לא יוכל לברוח מאחריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.