הדרבי הגדול ביותר בכל הזמנים

רק שלושה שבועות חלפו ומנצ'סטר יונייטד הזדרזה לשחרר DVD של הניצחון 3:4 על מנצ'סטר סיטי. הכותרת "הדרבי הגדול ביותר בכל הזמנים" מאוד מחייבת ושבעת השערים שנפלו נותנים כיסוי לא רע להגדרה המפוצצת.
אם הדרבי היה טיול קליל ויונייטד הייתה מנצחת 0:5 – שום DVD לא היה מופץ. מי שהפכה את הדרבי הזה לאגדה היא סיטי בעצמה, שנתנה פייט וכמעט יצאה מאולד טראפורד עם תיקו. בתור מי שהיה במשחק והספיק לעכל את מה שהוא ראה – עדיין קצת מוזר לראות את תמונתו הגדולה של מייקל אואן במדי השדים האדומים על עטיפת ה-DVD.
מעניין יהיה לראות את אואן באנפילד בעוד שבועיים. פרגוסון יעשה בשכל אם יפתח איתו בהרכב ויוסיף לפיקנטריה של המפגש הטעון ממילא בין ליברפול למנצ'סטר יונייטד. תסריט הגיוני הוא שהמשחק ייכנס לתוספת הזמן בתוצאת תיקו ואז כל העיניים יופנו לאואן. נטל ההוכחה יעבור לסקאוזר נמוך הקומה שיירצה להשתיק את הקופ.

בפרטי הדיסק של הדרבי רשום שאורכו של ה-DVD הוא 95 דקות. זו פשוט הקטנת ראש. אם רוצים לדקדק אז צריך לכתוב: 90+4 (פלוס שתי דקות שמרטין אטקינסון החליט להוסיף על חגיגות השער של בלאמי ועל החילוף שיונייטד ביצעה. שולט בשופטים הפרגי הזה).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.