הפסד רביעי רצוף=משבר (ובלי אף מילה על ג'רארד-טורס)

המשוואה הזו חייבת להדאיג כל אוהד בר-דעת של ליברפול. גם בקבוצה כמו סטוק ארבעה הפסדים רצופים מעידים על משהו דפוק, שלא לדבר על קבוצת צמרת אירופית שמתיימרת לרוץ חזק בכל החזיתות. בעונות שליברפול איבדה את הליגה מוקדם, היא לפחות נתנה פייט באירופה והגיעה לשני גמרים תוך שלוש שנים.

העונה גם אירופה נמצאת בסכנה והדחה בשלב הבתים עלולה לעלות לבניטס במשרה. אפשר להקביל את זה להדחה של יונייטד בשלב הבתים בסוף 2005, אז ליברפול עוד הייתה מלכת אירופה. יונייטד הרימה את עצמה מאז עם שלוש אליפויות רצופות ושני גמרים של צ'מפיונס. כרגע הבקשה של ליברפול צנועה יותר: לייצב את השורות. מהלך כזה צריך להתחיל כבר ביום ראשון עם ניצחון על יונייטד.

3 thoughts on “הפסד רביעי רצוף=משבר (ובלי אף מילה על ג'רארד-טורס)

 1. רועי שהגיע אחר-כך

  משהו בליברפול דפוק הרבה יותר מדי מכדי שניצחון על יונייטד יעשה להם טוב. בעונה שעברה ליברפול עשו לנו סוויפ, וזה עדיין לא עזר להם.
  ליברפול היא קבוצת גביע, פשוט ככה. היא יכולה להתעלות במשחק אחד או שניים, אבל היא פשוט לא יכולה לשמור על היציבות שנדרשת כדי לנצח ליגה. אני בכלל לא אתפלא אם המשחק ביום ראשון יגמר בניצחון של ליברפול. זה הגיוני. אני מאוד אתפלא אם זה ישנה את סיכוייה של ליברפול לסיים את העונה בין שלוש הראשונות.

 2. בני גלובינסקי

  אני אחרון המסנגרים של ליברפול אבל בעונה שעברה הם רצו יפה גם בליגה וגם בצ'מפיונס. כמובן שזה הספיק ל-0 תארים ומחמאות עד הגג. יונייטד מריחה דם – השאלה אם תצליח לטרוף.

 3. רועי שהגיע אחר-כך

  הסיבה היחידה שלריצה של ליברפול בעונה שעברה קוראים "ריצה יפה" היא שני הנצחונות על יונייטד. תיקח ממנה את שני הנצחונות האלה, ופתאום הפער בינה לבין יונייטד נראה אדיר. התעלות במפגש כפול היא בדיוק מה שקבוצת גביע יודעת לעשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.