הצוללן הרמאי והקצב הבלגי

אדוארדו דה סילבה עשה בשכל כשצלל ברחבה מול סלטיק: גם הבקיע את הפנדל ועזר לקבוצתו לעלות לליגת האלופות וגם נמנע מהמפגש מול אקסל ויטסל במחזור הראשון. שחקנה של סטנדרד ליאז' שבר את הרגל לפולני המסכן והורחק מהליגה הבלגית ל-11 משחקים.

יש מצב שגם אופ"א תרחיק אותו ואז גם הצוללן הרמאי וגם הקצב הבלגי לא ישחקו מסיבות מוצדקות. אם ויטסל לא היה שחקן כדורגל, היה יכול לפתוח איטליז בבלגיה ולהצליח מאוד. פשוט כישרון טבעי. סניגוריו של אדוארדו יטענו כי אחרי הפציעה המחרידה שעבר הוא מנסה להימנע מכל מגע, אבל הצלילה הזו הייתה מוגזמת.

למזלו של כריסטיאנו רונאלדו, אופ"א החליטה לנקוט סנקציות על צלילה רק מהעונה. אם הייתה מתחילה להשעות לפני מספר עונות, חובו המצטבר לחברה (או לקבוצה) היה כבד מנשוא עבור יונייטד (ועכשיו ריאל). אחרי שקבעה תקדים, הכי חשוב שאופ"א תנקוט אחידות בנושא הצלילות שנעלמו מעיניו של השופט. אחרת יווצר ברדק אטומי. אם זה ירתיע שחקנים מלרמות מה טוב – כל מצב אחר ייצור אנרכיה משמעתית.

3 thoughts on “הצוללן הרמאי והקצב הבלגי

  1. אור

    איזה אחידות…
    אם רוני או מסי יצללו יתעלמו או שיגידו שהיה פנדל(כמו בשבת).
    "ציד מכשפות" כמו שונגר אמר.

  2. בני גלובינסקי

    רוני היה הרבה יותר גבולי מאדוארדו. אדוארדו פשוט צלל. אם אופ"א לא תציג אחידות יהיה כאוס – לא נראה לי שמחפשים את ארסנל או ונגר באופן אישי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.