השביעית

ברכות לצ'לסי. הקבוצה של רומן אברמוביץ' הצטרפה למועדון המצומצם מאוד של קבוצות שלקחו דאבל באנגליה. אל פרסטון, אסטון וילה, טוטנהאם, ארסנל, ליברפול ומנצ'סטר יונייטד חברה הערב צ'לסי שניצחה את פורטסמות' של האקס אברהם גרנט ויש לה דאבל נוצץ. גבירותיי ורבותיי: השביעית.

במחצית הראשונה צ'לסי בדקה את תקינות המשקופים בוומבלי. המסקנה: המשקופים תקינים, הדשא עדיין זקוק לרענון רציני. בהיעדר כלים מתאימים, אברהם גרנט השתמש בשיטה שהמציא עם עמנואל אופיר ז"ל בהפועל פתח תקווה ויישם אותה במכבי תל אביב. קווין פרינס בואטנג כיסח את בן ארצו מיכאל באלאק ושלח אותו לשים קרח על ברכיי הברזל שלו. מישהו אמר מאיר מליקה?

דידיה דרוגבה, שנותן עונה לא פחות טובה מליונל מסי וצריך להיות מועמד לתואר כדור הזהב, העניש את פורטסמות' על החמצת הפנדל של אותו בואטנג הכסחן. קרלו אנצ'לוטי סיים עונת בכורה חלומית באנגליה, האומה מתפללת שבן ארצו פאביו קאפלו יחווה הצלחה דומה בדרום אפריקה.

2 thoughts on “השביעית

  1. אביאל

    אין יותר מאושר ממני, למרות שהאליפות של הפועל מנסה להרוס לי גם את זה.

    בקשר לבוטאנג שהוא גם גרמני ובהתחלה זה היה נראה כאילו באלאק בן ארצו והקפטן של הנבחרת לא יגיע למונדיאל, כמה כייף וצודק שצ'ך עצר לו את הכדור, בגלל צ'ך בחודש האחרון מזכיר את עצמו מלפני הפציעה.

    ניגפש בעונה הבאה.

  2. בני גלובינסקי

    אני כבר ממתין לעונה הבאה בקוצר רוח. לא אכפת לי לקצר את המונדיאל ל-32 משחקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.