השער של אינייסטה

השער הענק של אנדרס אינייסטה הזכיר לי ישר את השער השני של רונאלדיניו במשחק הטוב ביותר עד כה בסאגת צ'לסי-ברצלונה. המשחק ב-2005 לו הייתי עד, סיפק את כל המרכיבים שמשחק כדורגל צריך מלבד שער בתוספת הזמן ואת זה קיבלנו אתמול.

הדימיון בין השערים הוא רב. בשני המקרים בארסה הגיע לסמפורד ברידג' כשהכול עוד פתוח. גם השער של רונאלדיניו וגם השער של אינייסטה היו שערי חוץ שבגללן בארסה עולה ושניהם נכבשו מהמקום עם טכניקת-על. ב-2005 זה לא עזר לקטאלונים כי טרי כבש במחצית השנייה, אתמול לא היה לכחולים זמן להגיע לשער.
זה מוביל למסקנה אחת בלבד: אינייסטה הוא היורש של רונאלדיניו בברצלונה ולא מסי. במשחק ב-2005 הוא היה במעמד של שחקן ספסל ושיחק רק בגלל פציעות של שחקנים בכירים יותר. אפשר לראות בוידאו שהוא קופץ על רונאלדיניו וכנראה שהוא למד ממנו גם את הבעיטה האדירה בלי התנופה.

– השופט הנורבגי נפל בקקי אבל אחרי המשחק הדיון על הטעויות כבר לא רלוונטי.

2 thoughts on “השער של אינייסטה

  1. יובל

    השער של ברסה, כמו השער של צלסי, הגיע במזל.
    הגנת צלסי לא עשתה טעויות עד לרגע השער בכל 185 שקדמו לו. אבל שתי שניות לאחר הטעות הראשונה היא הודחה. ההגנה התפרקה שלא בתרגיל או מהלך מופלא של ברסה, אלא מחיפזון. אטו פיספס את הכדור וכל ההגנה חשבה שהכדור עובר אליהם והחלו לצאת קדימה, כאשר השחקן של צלסי פספס גם הוא את הכדור זה כבר היה "מט". לא היה להם שום סיכוי פרט להחמצה של אינייסטה. ללא ספק השחקן החשוב ביותר של ברסה העונה.
    אין להם סיכוי מול מנצ'סטר (לדעתי כמובן).

  2. בני גלובינסקי

    אני חושב שיונייטד פייבוריטית. ברגע שיתחיל הגמר הכול ישכח וחובת ההוכחה מוטלת על שתי הקבוצות. בארסה עברה את צ'לסי עם ציון "מספיק בקושי".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.