חזל"ש

לפרגוסון הייתה תקלה ביום רביעי בערב אז הוא תיקן אותה בוויגאן וחזר לשגרה עם 0:5 ושלוש נקודות. אחרי ההפסד המוקדם והלא צפוי לפני שלושה ימים, פרגי כבר התחיל לחשב את הנקודות שיצטרך לאליפות. הסקוטי אמר 90 (כמו בעונה שעברה) וכרגע יש לו פוטנציאל של 111.

כצפוי, התלות עוברת מרונאלדו לרוני והשדים האדומים ימדדו ויצליחו/ייכשלו על פי היכולת של מספר 10. נראה לי שהתלות ברוני תהיה גדולה מהתלות ברונאלדו למרות שעזיבתו של הסקאוזר לא נראית באופק. הסקאוזר השני, מייקל אואן שמו, שם את גול הבכורה המיוחל. פרגוסון העדיף למנוע מרוני את השלושער ולתת לאואן את הסיפתח.
*
סטיב ברוס בונה פרויקט נחמד מאוד בסנדרלנד. קבוצה מאוזנת, שקטה שבינתיים עושה סימנים של מצליחנית. ללא הקפריזות של רוי קין, יש בסנדרלנד שקט תעשייתי וכנציגה הצפונית היחידה היא יכולה להביא הרבה כבוד לצפון אנגליה ולהסתכל מלמעלה על ניוקאסל ומידלסבורו המדשדשות.

2 thoughts on “חזל"ש

  1. בני גלובינסקי

    לאחר צפייה חוזרת בגול של ברבאטוב, ההתלהבות שלו נראית כמו "הוראה מגבוה" של הבוס. או שהוא פשוט החליט לרדת אל העם.

  2. Mr Kate

    בינתיים חוץ מרוני צריך לציין לטובה גם את נאני שמשתפר ממשחק למשחק ותופס לאט לאט פיקוד. גם אנטוניו ואלנסיה מתגלה כרכישה חכמה הרבה יותר מהפלופון קאריק. אני חושב באמת ובתמים שהעונה הזאת לא תהייה ה-עונה של רוני, אבל בכל זאת יונייטד יסתדרו. פשוט לא נראה לי שכל ההילה סביב "השחקן האחד" שצריך להוביל כ"כ נכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.