חמש הערות על המחזור השני1. יונייטד וצ'לסי הזיעו מאוד וניצחו 0:1 בחוץ. ההבדל הוא שצ'לסי בהרכב כמעט מלא (חוץ מדרוגבה) ויונייטד עם הרבה נעדרים. עד עכשיו דקו מרשים מאוד וקצב ההסתגלות שלו מהליגה הספרדית לאנגלית ראוי להערכה. החזרה של נאני מההשעייה תפתור הרבה בעיות ליונייטד עד החזרה של רונאלדו.

2. ליברפול בכלל לא הגיעה למשחק מול בורו אבל איכשהו ניצחה. אני מבין את השמחה של הסקאוזרים אבל הם צריכים להבין שלבזבז כזו מנת מזל על המחזור השני ועוד במשחק בית זה לא מעודד לעתיד. באנפילד כבר מחכים למשחק מול יונייטד בעוד שלושה שבועות כדי להתחיל לתת כיוון לעונה שלהם.

3. טל בן חיים התגלה פעם נוספת כאבו-נזק סדרתי: עד היום יש לצ'ך צלקת מההתנגשות איתו באימון. מיקה ריצ'רדס קיבל מזכרת כואבת משלו בניצחון של הסיטי על ווסט-האם. אזהרת מסע: כל מי שעולה בפעם הבאה לקרב גובה מול בן חיים – על אחריותו בלבד!

4. טוטנהאם מדהימה כל פעם מחדש בצורה בה היא מצליחה לאכזב את אוהדיה בפתיחת העונה. בעונה שעברה הם פיצו על האכזבה בזכייה בגביע הליגה. העונה הם חייבים להתעשת יותר מהר. ראמוס בונה קבוצה מעניינת שבינתיים לא מחוברת בגרוש.

5. ארסנל הפסידה בפולהאם והתחילה להראות את המגרעות שלה מוקדם מהצפוי. נכון שפברגאס חסר ודנילסון לא קרוב להיכנס לנעליים שלו, אבל אין סיבה שהם לא ישחקו את משחק הפאסים הרגיל שלהם. מוזר היה לראות את התותחנים מעיפים כדורים למעלה מהדקה ה-60. לא זכור לי שארסן ונגר אישר מהלך כזה ב-12 שנותיו בלונדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.