טבלת חוסר הצדק

ג'ף וינטר, שופט כדורגל בדימוס, החליט לחשב מחדש את טבלת הליגה הסופית תוך שהוא מעלה ומוריד נקודות על פי טעויות השיפוט שבוצעו לטענתו. הממצאים של מר חורף מראים כי האלופה עדיין הייתה מנצ'סטר יונייטד (שהרוויחה שתי נקודות מטעויות), אך סגניתה הייתה צ'לסי ולא ליברפול.

המקופחת הבאה, אליבא דוינטר, היא מנצ'סטר סיטי, שבמקום לסיים במקום העשירי הייתה צריכה לחלוש על המקום השמיני והמכובד יותר. בתחתית המצב קריטי הרבה יותר וטבלת חוסר הצדק מראה כי ניוקאסל ומידלסבורו היו צריכות להישאר בעוד היורדות הן פורטסמות' וסטוק.
וינטר היה שופט לא רע יחסית לקאדר שיש היום. היו לו קצת שערוריות לקראת הסוף וכמובן שהכול מתועד באוטוביוגרפיה נמכרת למדי. זו חוכמה בדיעבד לעשות טבלה שמראה מה היה קורה אילו ובכלל להגיד 'אם' בכדורגל זה די טיפשי. וינטר מצטרף לגראהם פול הידוע לשמצה ומבקר באופן די תכוף את עמיתיו לשעבר.
במעשים אלו הם מצטרפים לאנשים נוספים בתעשיית הכדורגל שמרוקנים מוחטה די רצינית אל מי השתייה שמהם לגמו זה מכבר. שחקן שתולה את נעלי הפקקים מתחיל לירות באוטומט וחבריו (לשעבר?) מנסים לתפוס מחסה. אני גם כמעט בטוח שאלן שירר הפרשן היה מבקר את אלן שירר המנג'ר שירד ליגה עם ניוקאסל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.