טרגדיה של טעויות

אני מת על משחקים עם הרבה שערים ועל אחת כמה וכמה אם משחקות שתי קבוצות בכירות. ה-4:4 של ליברפול וארסנל היה מותח, אטרקטיבי ומעניין אך נבע בעיקר מטון וחצי של טעויות בשתי הקבוצות.
זה כמובן לא גורע מההנאה וגם ה-4:4 של ליברפול וצ'לסי נבע משגיאות רבות. היום היו אלה ארבלואה, מסצ'רנו ואאורליו מצד אחד לעומת סאניה, סילבסטרה ופביאנסקי מצד שני. ליברפול שכל כך רוצה אליפות לא הייתה יכולה להרשות לעצמה תיקו היום וזוהי תוצאה שכולה טרגדיה עבורה ומרחיקה אותה מהחלום.
למרות זאת קשה שלא להתפעל מרוח הלחימה והמוטיבציה של הקבוצה. להיות בפיגור בדקה ה-90 ותוך 180 שניות לחפש שער ניצחון זה פשוט אדיר ומעורר התפעלות. מי שחייכה היום זו מנצ'סטר יונייטד שגם נהנתה מאיבוד שתי נקודות ביתיות של ליברפול וגם ראתה את ארסנל בברוך הגנתי. המזל של השדים האדומים זה שארשבין לא ישחק בחצי גמר הצ'מפיונס. 
ואי אפשר כמובן בלי להתפעל מיוסי בניון שמחזיק את ליברפול העונה חזק בשאיפות התואר האבוד. בלי השערים הקריטיים של הישראלי המצוין ובניטס מאבד עניין בליגה כבר במרץ. קשה היה לדעת מי הקבוצה שנלחמת על האליפות ומי זו שאיבדה עניין במאבק על הבכורה אך עדיין חזקה במירוץ האירופי.
שוב לא נותר אלא לשיר שירי הלל לליגה האנגלית שמטריפה אותנו כל השנה אך מספקת מדי פעם את המשחק הזה שמזכיר למה אוהבים כל כך את המשחק הזה שנקרא כדורגל.

2 thoughts on “טרגדיה של טעויות

  1. בני תבורי

    מהנהן בראשי בהסכמה במרץ. אני חושב שהטעויות של ליברפול, אגב קארגר ולא אאורליו, היו בהחלט לא שגרתיות להגנה די יציבה ויעילה בדרך כלל. לארסנל, לעומת זאת, אין בכלל הגנה, גם כשגאלאס משחק. לא סתם פרגי נתן לסילבסטרה שעון זהב…

  2. בני גלובינסקי

    בשער השלישי של ארסנל וארשבין אאורליו מסר לרוסי את הכדור. המצלמה התמקדה בטעות בקראגר המתוסכל אך אחרי זה תיקנה את עצמה והראתה את הברזילאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.