יוסי של הרגל

ליברפול עשתה לעצמה מנהג העונה או אם תרצו אפשר לקרוא לזה הרגל מגונה – להבקיע שערי ניצחון בדקות האחרונות. יש שיקראו לזה אופי חזק ויש שיגידו מזל של אלופים. אצלי דקות אחרונות זה לא דקה 75 ולא דקה 80. מהדקה ה-85 זה דקות אחרונות.

היום מול פולהאם זה קרה בתוספת הזמן על ידי יוסי בניון, אותו אחד שצלע בכרתים אך בקרייבן קוטג' הוא כבר נראה כשיר ואפילו הביא 3 נקודות לאדומים. מול פורטסמות' לפני חודשיים זה לא היה שונה ורק בתוך תוספת הזמן טורס הביא את כל 3 הנקודות. אפשר לציין 4 מקרים נוספים העונה בהם הושגו ניצחונות ברגע האחרון: צ'לסי, ויגאן, מנצ'סטר סיטי ומידלסבורו.
במצטבר אלו 12 נקודות מאוחרות ויקרות שנותנות לליברפול את הצ'אנס להתחרות על האליפות בשלב כה מאוחר של העונה. בין אם יזכה ובין אם לאו, החוכמה של בניטס תהיה לבנות קבוצה לעונה הבאה שתסתמך פחות על המזל. אני לא אומר שליברפול לא טובה העונה – היום מול פולהאם היא הייתה ראויה לניצחון של שלושה שערים. העניין הוא לחלק את העומס בין הכוכבים ולא לחכות למושיע התורן, הפעם בדמות ישראלי עקום שיניים מדימונה.

4 thoughts on “יוסי של הרגל

 1. בני תבורי

  "ישראלי עקום שיניים מדימונה"? ככה, שלושה ימים לפני פסח? למה לא "יהודי זב חוטם מלווה בריבית קצוצה ורודף בצע"?

 2. בני גלובינסקי

  בני על תיעלב בשם יוסי אבל זה התיאור הכי טוב שמצאתי לו. גם אם זה היה מודריץ'/רונאלדיניו/רונאלדו (השמן) הוא היה זוכה ל"מחמאות" דומות.

  ממש נהניתי מתוכנית הרדיו ואשתדל להאזין מהיום באופן קבוע (אפילו שהאורח יעניין אותי פחות).

 3. בני תבורי

  בני,
  כמובן שיוסי לא מינה אותי להיות שגרירו לענייני היעלבות, פשוט יש לי רגישות לשימוש בצורה חיצונית של אדם כמדד להגדרתו. אולי נסחפתי.
  שמח שנהנית מהתכנית, רונן הפך את השעתיים לחוויה מעשירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.