כרוניקה של לוזר או תרגיל מבריק?

רפא בניטס הצהיר כי ליברפול צריכה שמנצ'סטר יונייטד, צ'לסי וארסנל יפשלו עד תום העונה כדי שהאדומים מאנפילד ייקחו אליפות. אני משוכנע שכל אוהד ליברפול חושב שזו אמירה אומללה, שעשויה להוריד לשחקנים את הביטחון במירוץ לאליפות המיוחלת שהושגה בפעם האחרונה כאשר דינוזארים שלטו בכדור הארץ.

מצד אחד, יכול להיות שבניטס אכן חושב כך ואפילו הסביר שאת האליפות עם ולנסיה לקח רק כי ברצלונה וריאל היו חלשות באותה עונה. למרות זאת, קשה להבין מאמן שמתבטא כך במיוחד לאחר שליברפול עומדת להיכנס ל-2009 במצב מצויין וחסר תקדים מבחינתה בשנים האחרונות.
מצד שני, ייתכן כי בניטס ניסה לבצע תרגיל פסיכולוגי כלשהו – גם כדי להוריד את הציפיות של הקבוצה לאפס ובעצם להסיר קצת לחץ באזור מרסיסייד וגם כדי לנסות ולשכנע את היריבות לתואר שליברפול ויתרה על התענוג ודרכן לאליפות סלולה. בכל מקרה, היושבים באיצטדיון אנפילד לא יאהבו את הדברים למרות סגידתם לספרדי הממולח שהביא להם זכייה בליגת האלופות בעונת הבכורה שלו.
הפגרה של ליגת האלופות באה למובילות בתזמון טוב ועכשיו הן יכולות להשקיע את מלוא כוחן ומרצן בליגה. סביר להניח כי הפער בין ארבע הראשונות לשאר הליגה ייגדל החל מהבוקסינג דיי ועד ההכתרה במאי, אלא אם כן ארסנל תמשיך לפשל וייפתח מרוץ על המקום הרביעי והיוקרתי.

5 thoughts on “כרוניקה של לוזר או תרגיל מבריק?

 1. Anonymous

  אמירה אומללה?
  על רקע ההישגים הביתיים של ליברפול בשבועות האחרונים, יתכן וזו אמירה מציאותית עד מאוד…
  מעבר לכך, אני מודע לטענות נגד בניטז ולא שותף להן. לוזר? ממש לא.

 2. בני גלובינסקי

  למרות ההישגים הביתיים הלא מרשימים, ליברפול עדיין במקום הראשון. אמירה כזו יכולה להוריד את הביטחון שכל כך חשוב בשלב הזה של העונה.

 3. utopianfragments

  i agree that this is a strange saying.. but what to expect from Benitez, the one to whom took 3 years to give up on the strange rotation and put as back in line.. yet we are still there and that it what importent
  lets hope it will not effect any player and we also don't know what he his saying in the dressing room….
  and by the way.. did any of the players comment to that yet?

 4. Spartan

  אמירה אומללה בהחלט – אחת כמה וכמה שמגיעה לאחר סדרת משחקים לא משכנעת של מרסיסייד.
  יתרה מכך, למרסיסייד הייתה הזדמנות להתרחק מצ'לסקי והיונייטד והיא לא ניצלה זאת.
  לדעתי, כמו תמיד, רק לאחר מחזורי חג המולד נדע מי מאיים על האליפות ומי לא.
  אוף טופיק – מערכת התגובות של המערכת מאוד מסורבלת.ביקורת בונה או סתם ביקורת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.