כריסטיאנו רונאלדו: כתב ההגנה

הוא צוללן, בכיין, מתנשא, יהיר, בוגדני, אופורטוניסט, רודף בצע, ילד קטן, אינפנטיל, שוויצר – הכול נכון. כל תיאורי האופי האלו לא גורעים מהעובדה שמנסים להתנקש בכריסטיאנו רונאלדו כמעט מדי משחק. מנג'רים כדוגמת ארסן ונגר יוצאים להתקפה כנגד הפורטוגלי בעוד פרגוסון מגן עליו בחירוף נפש כמו שעשה לשאר שחקניו בעבר.

לאחר שמרטין טיילור שבר לאדוארדו את הרגל, ונגר הציע להרחיק את הבלם לכל הקריירה – זה צבוע מצד הצרפתי להגיד שרונאלדו מביא עליו את הפגיעות. מצד שני, לרונאלדו עדיף להיות בצד של פרגוסון כי אם היה נגדו – הסקוטי לא היה מהסס לצאת כנגד רונאלדו ולטעון את אותן הטענות של ונגר.

למזלו של רונאלדו, הוא בנוי טוב ולא מרבה להיפצע למרות הפגיעות הקשות. כוכב גדול אחר שזוכה לכמות לא פחותה של ניסיונות הריגה הוא לאו מסי. הארגנטינאי כבר שילם את המחיר וישב חודשיים-שלושה בחוץ ונראה כי העתיד עוד צופה לו השבתות ארוכות מועד בגלל מבנהו הצנום.
להלן הראיות שמבססות את כתב ההגנה ומהוות רק קמצוץ זעיר משלל הכניסות, הבעיטות והגליצ'ים הפראיים. לאירוע האחרון (ראיה מס' 6) היינו עדים רק לפני יומיים כשסטיבן טיילור מניוקאסל החליט לנסות תיקול של ראגבי – זה נגמר בצהוב בלבד.

Exhibit A

Exhibit B
Exhibit C

Exhibit D

Exhibit E
Exhibit F

2 thoughts on “כריסטיאנו רונאלדו: כתב ההגנה

  1. בני גלובינסקי

    RdMan תודה על הפירגון. יש לך בלוג או רק משתמש בבלוגר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.