כשסינדרלה פגשה את רובין הוד

פעם אחת הייתה נערה יפה וטובת לב שבין היתר נהגה לגנוב מעשירים ולחלק לעניים – קראו לה נוטינגהאם פורסט. אימה של הנערה מתה, ואבא שלה התחתן עם אישה אחרת. האישה הזאת, האם החורגת, הגיעה מאבו דאבי והיה לה הרבה כסף לבזבוזים – קראו לה מנצ'סטר סיטי.

פורסט המסכנה הייתה בודדה ועצובה מאוד. פעם אחת היא נפלה שלוש קומות למטה, עד לליגה השלישית למרות שבעבר הניפה פעמיים את גביע האלופות הקסום. באותה ממלכה היה נסיך צעיר ויפה תואר, קראו לו הגביע האנגלי. הנסיך עורך מאז 1871 נשף מפואר בארמון שנמשך מחודש ינואר ועד מאי ואליו הוא מזמין את כל הנערות בממלכה. הנערה שתמצא חן בעיני הנסיך תזכה בו בתום הנשף.

בסיבוב השלישי של הנשף פורסט הייתה צריכה להתחרות מול סיטי על ליבו של הנסיך ועוד בביתה של האם החורגת! פורסט הייתה בטוחה כי תובס אך פתאום זרח אור גדול בחדר, ומול הנערה הופיעה פיה קטנה וחמודה, ובידה שרביט קסמים. 

"הזדרזי, יקירתי. את מאחרת לנשף. אבל זכרי", אמרה הפיה, "עליך לשוב הביתה לפני חצות הלילה. בשתים עשרה בלילה בדיוק יעלם הקסם". פורסט הרגישה הקלה כשההתמודדות נקבעה לשלוש בצהריים המסורתי. הסוסים הלבנים דהרו כחץ מקשת, עד שעצרו מול שערי הסיטי אוף מנצ'סטר.

פורסט לא נבהלה ולסיטי השחילה שלישייה. טייסון, ארנשו וגארנר השתתפו בחגיגה וכולם שמחו עם הנערה. הנסיך התרשם עד מאוד מהתצוגה והזמין את פורסט לסיבוב הרביעי שם תוכל להמשיך במסעה הקסום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.