מילים לפי נקודות (חלק ב')

אברטון
הכחולים של דיויד מויס מפגינים עקביות והצליחו לשמור על לסקוט עד רגע זה מהכסף של השייח'ים. העונה יש לקבוצה צ'אנס טוב להשתחל לצמרת הגבוהה ואפילו לחשוב על מקום רביעי בגלל ארסנל ומנצ'סטר סיטי המסתוריות והלא צפויות. עם ג'גיילקה ולסקוט בכושר טוב בהגנה, ארטטה וקייהיל בריאים בקישור ויעקובו כובש בחוד – אין שום סיבה שהליברפולים מהצד השני של נהר המרסי לא יסיימו גבוה מאוד.
אסטון וילה
עד אמצע העונה נראה כי אסטון וילה עושה את דרכה הבטוחה למקום בליגת האלופות. אלא שמפברואר השחקנים של מרטין אוניל ירדו ביכולת וסיימו במקום השישי והלא רע בכלל. מעוז ההגנה מרטין לאורסן נפצע ופרש וגארת' בארי הפך תכול. אם וילה תצליח להציג משחק הגנה טוב אז הקבוצה תרוץ כי בחלק ההתקפי היא מסודרת עם ג'ון קארו, אמיל הסקי, אשלי יאנג וגבריאל אגבונלאהור.
פולהאם

רוי הודג'סון לקח פרויקט והוא מצליח בו בענק. פולהאם ניצלה במאי 2008 מירידה במחזור האחרון ובמאי 2009 העפילה לליגה האירופית. גם אם תרד כמה מקומות יחסית לעונה שעברה לא יקרה כלום. סך הכול הקבוצה הדי צנועה מלונדון הצליחה לייצב את עצמה ולהפוך לקבוצה רלבנטית בליגה. עכשיו הגיע הזמן להחליף את קרייבן קוטג' המיושן.

טוטנהאם

הספרס פותחים עונה ללא הצהרות מפוצצות אבל תמיד עם ציפיות גבוהות. מבחינת פוטנציאל תמיד יש לטוטנהאם יכולת לאיים על הצמרת הגבוהה. החוד שכולל את דפו, קין, קראוץ' ופבליוצ'נקו יעשה רוטציות עד שרדנאפ ימצא את השילוב המתאים. בקיץ הנוכחי לא השתגעו עם קניית שחקנים והמטרה תהיה לעכב את הטוטרינגהאם דיי כמה שיותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.